ZOMBSROYALE.IO OYNA

ZombsRoyale.io Hakkında

ZombsRoyale.io, PUBG ve Fortnite oyunlarına benzeyen popüler bir çevrimiçi oyundur. Bu oyun bir savaş konsepti ile en yeni tarayıcı oyunudur. Eğer atış oyunlarını seviyorsan bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Oyuncu oyunda ilerlerken rakiplerini vurmak için haritadan silahlar bulmalı ve diğer rakiplerini vurmalıdır. Her oyunda yaklaşık 100 oyuncu olur ve oyundaki amacınız oyundaki yaşayan son oyuncu olarak kalabilmektir. Oyunda kalan son kişi kazanan olarak ilan edilir. Oyunda tekli, çiftli ve dörtlü gruplarla oynama seçenekleri vardır.aaa

Oyun eğlenceli ve hızlı tempoludur, bu onu ilginç bir oyun haline getirir. Oyuncu istediği yere paraşütle inme şansına sahiptir. Her yere yayılmış olan birçok malzemeyi ve silahı alarak güçlenmelisiniz. Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak görüntüleme şansına sahipsiniz. Kendinizi saklayabileceğiniz büyük evler ve çalılar vardır. Her silahın özellikleri ve kullanılabilirliği açısından farklıdır.

ZombsRoyale.io Nasıl Oynanır?

Popüler hayatta kalma oyunu olan ZombsRoyale.io oyununda, tek amacınız son oyuncu olarak oyunu kazanmaktır. Kendi iniş bölgenizi seçebileceğiniz büyük bir oyun alanı ile oynamak kesinlikle harika bir seçim. Paraşütle uçaktan atlamak için Space tuşuna basmanız yeterlidir. Harita içinde hareket etmek WASD tuşlarını kullanmalısınız. Büyük haritayı açarak konumunuza bakmak için M tuşuna basmalısınız.

Rakiplerini vurmak için silahlara ihtiyacınız olacak ve bu silahları almak için E tuşuna basmalısınız. Daha sonrasında rakipleri vurmak için ise farenizin sol tuşuna basmalısınız. Diğer oyunculara mesaj göndermek istiyorsanız farenizin sağ tuşuna basılı tutarak hazır mesajlardan seçim yaparak gönderebilirsiniz.

ZombsRoyale.io Stratejisi

ZombsRoyale.io haritasına paraşütle inerken, oyuncu kalabalık olmayan uzakta bir yer seçmelidir. Daha fazla oyuncuya sahip olan bölgelerden uzak durun. Bu size boş arazi ve savaş strateji planlamak için zaman verecektir. İlk yardım çantası ve silahları hemen bulmaya çalışmalısınız. Böylece düşmanlara karşı avantaj elde etmiş olursunuz. Birden fazla silahla oynayabilirsiniz. Bu yüzden silahları planlayın ve seçin. Rakipleri vurmak için pompalı tüfek kullanmak çok etkili bir saldırı yöntemidir.


zombsroyale.io

4/5 - (4 Oy Verildi)