SHAPEZ.IO OYNA

Shapez.io Hakkında

Shapez.io, Tobias Springer tarafından, şekillerin oluşturulmasını ve birleştirilmesini otomatikleştirmek için fabrikalar inşa etme amaçlı bir io oyunudur. Her seviyede, istenen şekilleri teslim etmeniz gerekiyor. Gereksinimler giderek daha karmaşık hale geliyor. İlerledikçe, fabrikanızı hızlandırmak için yükseltmelerin kilidini açabilirsiniz.

Süre ilerledikçe talep arttığı için fabrikanızı ihtiyaçlara uyacak şekilde büyütmeniz gerekecektir. Yine de gelişim için kaynakları unutmayın, sonsuz haritada genişlemeniz gerekecek! Şekiller kısa sürede sıkıcı olabileceğinden, renkleri karıştırmanız ve şekillerinizi onunla boyamanız gerekir. Talebi karşılamak için farklı renkler ve boya şekilleri üretmek için kırmızı, yeşil ve mavi renk kaynaklarını birleştirin.

Shapez.io Nasıl Oynanır?

Odaklanmaya ve zamana ihtiyaç duyacağınız bu büyüleyici simülasyon oyununa hoş geldiniz. Oyuna girdiğinizde kendinizi sonsuz bir alanda fabrikalarınızı inşa etmek için bulacaksınız. Yapacağınız şey, yollar oluşturmak ve kaynakları ana cepheye bağlamakTIR. Oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var ve başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Ayrıca oyun içinde tüm kontroller detaylı şekilde anlatılmaktadır. Oyun içerisinde fareyi sürükleyerek gezinebilirsiniz. Ekranın alt kısmında bulunan araçlara tıklayın ve uygun bir yere sürükleyin. Koymak için düğmeyi bırakın. Yolları bağladığınızda, giderek karmaşıklaşan bu şekiller fabrikadan dışarıya doğru yönlenecektir. İşinizi büyüttükçe, geliriniz de aynı anda artacaktır. Diğer araçların kilidini açabilir ve yüzünüzü daha da geliştirebilirsiniz. Çöp butonunu kullanarak parçalardan kurtulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Shapez.io Stratejisi

Shapez.io sizi sınırsız geliştirebileceğiniz kendi fabrikanızı kurmaya davet ediyor. Bu eğlenceli oyun, şekillerin oluşturulmasını ve birleştirilmesini otomatikleştirmek için fabrikalar inşa etmekle ilgilidir. Oyunda ilerleyin, bu işi geliştirin ve birkaç yeni özelliğin kilidini açın. Fabrikanızın hızını artırabilmeniz için araçları yerleştirmek için stratejiler kullanmalısınız. Oyunda süre ilerledikçe talep arttığından dolayı işinizi büyütmek zorunda kalacaksınız. İhtiyaçlara uygun fabrika gelişiminizi planlayın. Gelişiminize uygun kaynakları unutmayın. Oyunda belirli bir süre sonra şekiller sıkıcı olabileceğinden renkleri karıştırmanız gerekebilir.

  • Shapez.io, otomatikleştirmek için fabrikalar inşa etmekle ilgili bir oyundur.
  • Şekillerin oluşturulması ve kombinasyonunu içerir.
  • Talep edileni teslim etmelisiniz.
  • Oyun içinde ilerlemek için giderek daha karmaşık şekiller mevcuttur.
  • Shapez.io fabrikanızı hızlandırmak için yükseltmelerin kilidini açın.


shapez.io

5/5 - (6 Oy Verildi)