KIRKA.IO OYNA

Kirka.io Hakkında

Kirka.io, hızlı tempolu ve dinamik oynanışa sahip çok oyunculu bir birinci şahıs 3D nişancı oyunudur. Krunker.io gibi diğer web FPS oyunlarıyla karşılaştırıldığında biraz daha yavaş tempolu bir web FPS’sidir. Counter-Strike gibi bir oyun ama web tarayıcınızda oynayabilirsiniz. Bu çevrimiçi FPS oyunu, parkur, noktayı yakalama, takım savaşı ve tekli savaş gibi özelliklere sahiptir. Bu oyun güzel grafiklere ve harika ses efektlerine sahiptir. Gerçekten tarayıcınızda çok iyi performans gösteren bir FPS oyunudur.

Rakip oyuncularla yıkıcı bir dizi silahla yüzleşin, düellolarınızı kazanmak için hassas bir şekilde nişan almanız gerekecek çünkü düşmanlar seni yok etmek isteyeceklerdir.

Birçok farklı haritada iki oyun modu sunulmaktadır. Tek oyunculu savaş modunda oyuncular her birini kendileri için oynar ve kazanmak için turun sonunda en iyi puanı almanız gerekir. Rakiplerinizi ortadan kaldırarak veya haritadaki yeşil bayrak üzerinde konumlanarak puan kazanacaksınız.

Takım savaş modu, mavi takım ve kırmızı takım arasında çatışmalar sunuyor, puan kazanmak için düşmanlarınızı ölmeden ortadan kaldırmanız gerekiyor. Oyun maçının sonunda en çok puanı alan taraf oyunu kazanır. Kirka.io’da hızlı ve ücretsiz bir hesap oluşturarak, profiliniz sayesinde ilerlemenizi kaydedebilecek, deneyim, altın ve silahlarınız için çeşitli kozmetik eşyalar elde edebilirsiniz.

Kirka.io Nasıl Oynanır?

Kirka.io, Minecraft tarzı çok oyunculu bir çevrimiçi atış io oyunudur. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla tasarlandı. Oyundaki savaşta hayatta kalan son kişi olmalısınız. Oyunda dünyadan birçok farklı rakiple karşılaşmanız gerekecektir. Erken elenmeden oyunda en yüksek sıradaki oyuncu olmak için becerileri ve taktiklerinizi kullanmalısınız. Bu, tarayıcınızda herhangi bir indirme veya oturum açma olmadan oynanabilen, son derece rekabetçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bir hesap oluşturun, deneyim kazanın, seviye atlayın ve ilerledikçe ödüller kazanın.

Oyun, bir klan oluşturma ve üye toplama olanağı sunar. Her ayın sonunda en çok puana sahip olan klan ödül kazanacaktır.

  • W: İleri gitme
  • S: Geri gitme
  • A: Sola dönme
  • D: Sağa dönme
  • Space Bar: Zıplama
  • C: Çömelme
  • Shift: Koşma
  • Fare sol tıklama: Ateş etme
  • Fare sağ tıklama: Nişan alma
  • Q: Silah değiştirme

Kirka.io Stratejisi

Kirka.io yepyeni bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Rakip oyuncularla yıkıcı bir dizi silahla yüzleşin, düellolarınızı kazanmak için hassas bir şekilde nişan almanız gerekecek çünkü mermilerin etkisi hızla ölümcül olacaktır. Oyunu kazanmak için mümkün olduğu kadar çok oyuncuyu ortadan kaldırmalısınız.

Kirka.io’daki hareket hızı, aynı türdeki diğer oyunlara göre biraz daha yavaştır. Stratejik hareket etmek ve düşmanlarınızı yenmek için bunu aklınızda bulundurmalısınız. Hızlı bir şekilde zıplayamazsınız, en iyi seçeneğiniz mümkün olduğunca iyi nişan almak ve silahınızı ateşlemektir. Biraz daha hızlı yürümek için bıçağını kullan ve kavga etmek için ana silahına geri dön. Diğer bir seçenek, düşmanınızın kafasını karıştırmak ve kendinizi vurmanızı zorlaştırmak için ileri atılmaktır, ancak bir bekleme süresi olduğu için akıllıca kullanmalısınız. Başka bir strateji ise, kendinizi vurmayı zorlaştırmak için ateş ederken çömelmektir.


kirka.io

5/5 - (11 Oy Verildi)