Kayıtlı ofisi 1 Kingswood Close, N20 9PX, London, United Kingdom adresinde yer alan io-oyunlar.com (bundan böyle “io-oyunlar.com” olarak anılacaktır) İngiltere Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (UK Data Protection Act 1984 and 1998) anıldığı üzere sorumlu taraftır. Kullanıcılarımızın gizliliğini koruma ve kullanıcılarımızdan elde ettiğimiz her türlü kişisel bilgiyi özenli ve saygılı bir şekilde kullanma sorumluluğuna bağlıyız. Gizlilik Politikamız kullanıcılarımızdan hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgiler ile ne yaptığımızı ve üçüncü tarafların sınırlı katılımını açıklamaktadır. Genel bir ilke olarak, web sitelerimizde yer alan faaliyetlere katılım için makul ölçüde gerekli olan bilgilerden fazlasını toplamıyoruz.

Ebeveynler ve vasilerin Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Koşullarımızı çocukları ile görüşmesi ve çocuklarına açıklaması önerilmektedir.

ÜYE OLMAYANLARA YÖNELİK GİZLİLİK POLİTİKASI

Web sitelerimizde üyelik kaydı gerektirmeyen ve kullanıcıların herhangi kişisel bir bilgi vermesini zorunlu kılmayan pek çok kısım bulunmaktadır. Kişisel bilgilerin kullanımına ilişkin ayrıntılara Gizlilik Politikamızdan ulaşılabilir.

GÜVENLİK

io-oyunlar.com, web sitelerimizin güvenli ve eğlenceli bir yer olmasını sağlamak amacıyla gereken her türlü çabayı gösterecektir ve sürekli olarak web sitelerimizin güvenliğini iyileştirmeye çalışacağız. Web sitelerimizi uygun olmayan dil kullanımı veya içerikleri engellemek ve silmek amacıyla kontrol edeceğiz ve izleyeceğiz. Bununla birlikte, bazı bilgiler veya mesajlarda uygun olmayan içerik bulunmayacağını garanti edemiyoruz.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin görünürlüğünü kontrol etmek amacıyla gizlilik ayarlarını kullanmasını öneriyoruz. Kişisel bilgilerinizi tanımadığınız kişilerle paylaşmayın. İnternet üzerinde bazı kişiler sahte kimlikler kullanmaktadır ve internet üzerindeki diğer kişilere kişisel bilgilerinizi vermemeye dikkat etmelisiniz. İzinleri olmadan başka kişilere ait kişisel bilgi toplamayın ve görüntülemeyin. Web sitelerimizden herhangi birinde sizi rahatsız eden veya uygun olmayan bir durum ile karşılaşmanız halinde lütfen hemen bizimle irtibata geçin. Gizlilik Politikamızı ya da Kullanım Koşullarımızı ihlal eden kişiler derhal web sitesinden atılacaktır.

Tanımadığınız kişilerle iletişim bilgilerinizi (e-posta adresi, telefon numarası ve ev adresi gibi) kesinlikle paylaşmamanız gerektiğini unutmayın.

io-oyunlar.com İLETİŞİM BİLGİLERİ

Daha fazla desteğe ihtiyaç duymanız halinde lütfen sorularınız, yorumlarınız ve talepleriniz için info@io-oyunlar.com adresine e-posta gönderin