BATTLEDUDES.IO OYNA

 BattleDudes.io Hakkında

BattleDudes.io, tamamen yok gelişmiş birçok haritaya sahip 2 boyutlu çok oyunculu bir io oyunudur. Silahları, tankları ve diğer yıkıcı güçleri kullanarak diğer oyuncularla savaşın. Oyunda için birden fazla harita ve oyun modu vardır. BattleDudes.io’da XP kazanmak ve seviye atlamak için hemen oyuna giriş yapın.

Çeşitli oyun modları mevcuttur, ayrıca 4 farklı silah kategorisi, arabalar ve tanklar mevcuttur. Her oyun 7 dakika sürer, kazanan, düzenleme süresinin sonunda en yüksek puanı alan takım olacaktır. BattleDudes.io bir işbirliği oyunudur, hedeflere ulaşmak ve düşman ekibine karşı avantaj elde etmek için ekibinizin diğer üyeleriyle koordine olmanız gerekecektir. Yan Silahlar, bir ana silahın cephanesi bittiğinde ve yeniden doldurmak için zaman olmadığında kullanılması amaçlanan tabancalardır. BattleDudes.io’da şu anda 7 Yan Silah var. Her biri farklı miktarlarda hasar verir ve farklı ateş oranlarına sahiptir.

Oyunda bir hesap oluşturarak deneyim kazanabilecek ve profilinizi kaydedebileceksiniz. Rakiplerinizi alt etmek için kullanabileceğiniz 20’den fazla farklı silah var. Her yüklemede birden fazla silahınız olacak, bu silahları sayı tuşlarını kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca avatarınızı özelleştirebilir, emojileri seçebilir ve ayrıntılı istatistiklere erişebilirsiniz.

BattleDudes.io Nasıl Oynanır?

  • Hareket etme: WASD
  • Ateş etme: Fare sol tuş
  • Mermi yükleme: R
  • Araçlara binme: E
  • Silah değiştirme: 1, 2, 3, 4 veya fare
  • Haritayı büyütme: M veya TAB

Kontrolleri ayarlar bölümünden özelleştirebilirsiniz.

– Tutma Noktası: Takımınızın puanını artırmak için haritadaki tek bir noktayı mümkün olduğunca uzun süre kontrol edin ve koruyun.

– Bayrağı Ele Geçir: Düşman takımın ana bilgisayarını ele geçir ve puan kazanmak için üssüne geri getir.

– Takım Ölüm Maçı: Puan kazanmak için rakip takımdan oyuncuları eleyin.

– Fetih: Takımınızın puanını artırmak için haritada birden fazla noktayı yakalayın ve tutun.

BattleDudes.io Stratejisi

BattleDudes.io’da herkes eşit şekilde başlar. Bununla birlikte, seviye atladıkça, savaş alanında avantaj elde etmenize yardımcı olan açılabilir avantajlar ve silahlar vardır. Bunlar, sağlığınızı, silah hasarınızı ve savaşta verimliliğinizi artırmak için çeşitli hız artışlarını artırma avantajları içerir. Canı son derece düşük olan bir araçta bulunmamanız tavsiye edilir. Eğer aracın patlayabileceği bir engele çarparsa, içindeki veya çok yakındaki herkesi öldürebilir.

Büyük haritalarda, mesafeleri daha hızlı kat etmek için araçları kullanmalısınız. Araçlarda iki koltuk mevcudu vardır, bir sürücü ve düşmanları vurabilen ikinci bir oyuncu binebilir. Haritalardaki tanklara da binebilirsiniz fakat tankın tek bir kişilik yeri var. Tanklar hedeflere güçlü roketler atabiliyor.

Oyundaki savaş durumlarına göre silah değiştirin ve efektif atış yapın. Birincil silah, düşmanlarınızla orta mesafeden yüzleşmek için ideal olacak, ikincil silah ise yakın mesafeden etkili olacaktır. Bazuka, araçları yok etmenin etkili bir yoludur çünkü cipleri bir atış ve tanklar iki atışta yok edebilir. Buna ek olarak oyundaki C4 araçlara büyük zarar verebiliyor. El bombaları ise diğer oyuncular için öldürücü bir silahtır.


battledudes.io

5/5 - (5 Oy Verildi)