ZOMBS.IO OYNA

Zombs.io Hakkında

Zombs.io oyunu, Minecraft ve zombi kule savunması karışımı bir oyundur. MooMoo.io oyunundan esinlenmiştir. Kendi üssünüzü kurun ve gelecek olan zombi saldırılarına karşı koruyun. Üssünüzü geliştirin ve daha da güçlü yapın. Dikkatli olun çünkü her saldırı daha da güçlenecek. Kaç gece boyunca hayatta kalabilirsiniz?

Bazen Zombs Online veya Zombs.io olarak anılır. En popüler ücretsiz çevrimiçi battle royale oyunlarından biridir. Bazı yönlerden Fortnite’a benziyor, ancak hızlı tempolu .io mekaniği, heyecan verici sezonları, zorlu turnuvaları ve nadir görünümlere harcanacak muhteşem mücevherleri ile masaya benzersiz bir tarz getiriyor. Zombs ile eğlencenin engeli kalkıyor! Daha büyük bir üs oluşturmak için arkadaşlarınızla birleşin (ancak dikkatli olun! Arkadaşlarınızla oynadığınızda normalden daha fazla zombi saldıracaktır).

Zombs.io Nasıl Oynanır?

Üssünüzü oluşturmak için altın yığınınızı [kısayolu 8] yerleştirin. Geceleri zombiler doğacak, bu yüzden bir an önce inşa edin. Kuleleri inşa etmek için yakındaki taş ve odunları toplayın. Altın üretmeye başlamak için altın madenleri inşa ettiğinizden emin olun (altını kulelerinizi geliştirmek ve aynı zamanda mağazadan (B) eşya satın almak için kullanırsınız).

Altın yığınınızı ve madenlerinizi korumak için olabildiğince çok kuleler inşa edin. Duvarlar da çok önemlidir! Üssünüzü koruyacak ve zombilerin doğrudan kulelerinize saldırmasını engelleyecektirler. Ne kadar çok gece hayatta kalırsanız, o kadar daha çok puan kazanırsınız ve zombiler her seferinde daha da güçlenecektir. 100. geceyi görebilecek misiniz?

 • Gezinme: WASD tuşları / Ok tuşları
 • Menü seçim kaldır: Esc
 • Hızlı Yükseltme: Shift tuşu + E tuşu
 • Satış: T tuşu
 • İyileştirme: F tuşu
 • Silah Döngüsü: Araç Çubuğu / Q tuşu
 • Mağaza Menüsü: O tuşu / B tuşu
 • Parti Menüsü: P tuşu

Zombs.io Strateji

 • Altın gelirinizi maksimize etmek için 8 altın madenini olabildiğince çabuk inşa edin.
 • Kazmanızı geliştirmek ve savunmanıza yardımcı olacak diğer silahları satın almak için dükkanı (B) kullandığınızdan emin olun.
 • Duvarlarınızı geliştirmek çok önemlidir. Zombiler sürekli olarak güçleneceğinden ve size sürpriz yapabileceklerinden ötürü çok dikkatli olun.
 • Her kulenin benzersiz özellikleri olduğundan onları dikkatlice yerleştirin.

Eğer profesyonelseniz ve fazla zamanınız yoksa 4 sekme yapın ve aynı sunucuya katılın, üsse başlamadan önce her sekmenin en az 1000 taş ve odun hasat ettiğinden emin olun. İnşa ederken, diğer sekmelerin odunsu kaynaklarla hasat ettiğinden emin olun. Diğer sekmelerinizin çok parası varsa, onları yerleştirdiğinizden ve biçerdöverleri yükselttiğinizden emin olun. Ardından parayı almak için onları satın, bir zümrüt çekirdeği tamamladıktan sonra kapanmaya başlayın sekmeler ve diğer insanları davet edin, böylece daha fazla insan tamir etmeye yardımcı olabilir, ayrıca çok gecikmeli olmaz.

4 sekme açarsanız, yalnızca canlı olduklarından emin olmak için değil, aynı zamanda çökme olasılığını azaltmak için bunları sık sık kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, zulanızı yerleştirebilir ve etrafına bir ahşap tabakası yerleştirebilir, ardından ekstra güvenlik için daha fazla katman ekleyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla güvenlik sağlamak ve savunmayı artırmak için dev bloğu kulelerle çevreleyebilirsiniz. Köşelerde top kuleleri, yakın dövüş kuleleri, büyücü kuleleri ve bomba kuleleri kullanmanızı öneririm. Ayrıca bazı ok kuleleri ekleyin.


zombs.io

4.7/5 - (7 Oy Verildi)