ZLAP.IO OYNA

Zlap.io Hakkında

Zlap.io herkesin birbiri ile savaştığı bir arenadır ve silahınız olarak bir kırbaca sahip, balon benzeri bir karakter olarak oyuna başlarsınız. Herkesin kırbacı aynı miktarda hasar veriyor ancak düşmanlarınızı öldürüp, kırbacınızın boyutunu daha da büyüterek, diğer oyuncuları hiç beklenmedik bir anda yakalama imkanınızı arttırmanız gerekiyor.

Zlap.io Nasıl Oynanır?

İlk başladığınızda oyun biraz karmaşık gelebilir ancak biraz oynadıktan sonra çok eğlenceli ve basit olduğunu görebilirsiniz. Karakteriniz ve kırbacı birbirinden bağımsız olarak hareket ediyor, bu da, siz saldırırken, size saldıranlardan da kaçınmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu oyunda yiyecek veya benzeri şeyler yok, kırbacınızın boyutunu büyütmenin tek yolu diğer oyuncuları öldürmektir çünkü bu oyun tamamen aksiyon bazlı ve oldukça da eğlenceli bir yapıya sahip. Başladığınızda kırbacınızı sallamaya ve düşmanlarınızı tutturmaya alışmak için uğraşmanızı öneriyoruz ama aynı zamanda başkalarının size vurmasından da kaçınmalısınız. Kırbacınız ile ilgili havalı şeylerden birisi ise, düşman kırbaçlarını tespit edebiliyor olmasıdır, bu yüzden bundan kesinlikle faydalanın!

Zlap.io Stratejisi

Daha önce bahsettiğimiz gibi karakteriniz ve silahınız birbirinden bağımsız olarak hareket ediyor, bu karakterinizi WASD tuşları ile ve kırbacınızı da farenizin imleci ile kontrol edeceğiniz anlamına gelmektedir. Oyunda kırbacınızı en büyük hala getirerek, onun hacminin avantajını kullanarak düşmanlarınızı eleyebilirsiniz. Bu stratejiyi uygularken etrafınızdaki düşman sayısınıda kontrol etmeniz önemlidir, çünkü siz düşmanlara saldırı yaparken başka rakiplerde sizi arkadan vurmak isteyebilirler.


zlap.io

5/5 - (3 Oy Verildi)