YORG.IO OYNA

Yorg.io Hakkında

Yorg.io’nun ana hedefi, mümkün olduğu kadar uzun bir süre hayatta kalmaktır. Üssünüzü inşa et ve savun. Ana bina yok olursa kaybedersiniz. Bu oyun zincirlerle ilgili, küçük bir ekonominin sizin için çalışmasını sağlamak için mayın inşa etmeli ve bunları bir ağa kanalı ile çalıştırmalısınız! Ok Kulesi veya Topçu Kulesi gibi savunma binaları tedarik etmek için yeterli kaynak toplayın ve biriktirin.

Daha fazla avantaj sağlamak için üssünüzdeki birimlerin seviyelerini yükseltin. Yorg.io maksimum bina seviyesi 7, oyundaki her bina için geçerlidir. Binanın seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar etkili olur. Daha fazla kaynak elde etmek için önce madenleri yükseltdiğinizden emin olun.

Gündüz vakti, ne istersen onu inşa etmek için güvenli fakat gece zombilerin saldırısına hazırlıklı olmalısınız. Doğrudan üsse gitmeye çalışıyorlar, bu yüzden önce duvarları inşa etmek için bir ipucu alabilirsiniz. Bazen belirli bir yerde duvar inşa etmenize gerek yoktur ve kesinlikle güvenlidir. 10 dalgada bir kez mega zombi üssünüzü neredeyse yok edecektir 🙂 Zombiler öldürüldükten sonra bina otomatik olarak onarılır ancak yıkılan bina tekrardan yapılmaz.

Yorg.io Nasıl Oynanır?

  1. Görüş açısını değiştirmek için WASD
  2. Binaları oluşturmak için kısayollar
  3. N tuşu bir binayı yükseltmek için kullanılır

Yorg.io Stratejisi

Yorg.io Köşe-kapama Taktiği: Son derece ekonomik ve güvenilir olması için tasarlandı. Köşe kapama iki yönlü bir stratejidir: geniş alanı kaplayın ve duvarları yalnızca tabanınızın köşelerine yerleştirin. Köşe kaplamayı görselleştirmenin kolay bir yolu, duvarların her bir yüzeyi kuşatması ve daha sonra bu yüzeydeki köşeleri hayal etmesi için tabanın nasıl görüneceğini hayal etmektir. Eğer taban bir kare şeklinde biçimliyse, o zaman sadece dört köşeye duvarlar koyulur.

Artıları: Uygun maliyetli. Pregame’de üssünüzü hızlı bir şekilde ayarlar.

Eksileri: Her yüzeye duvarları yerleştirmeden yüksek seviyelere ulaşmak çok zor. Büyük taban hacmi nedeniyle yüksek seviyelere ulaşmak çok zor.

Yorg.io Kaplumbağa Taktiği: Birçok varyasyon ile çoğu için standart strateji. Temel strateji, 4 kristalin bulunduğu haritanın küçük bir alanını seçmek, fabrikalara yerleşmek ve üssün yanına yerleştirmekle oluşur, birkaç sıra duvar tabanınızı koruyacaktır ve ideal olarak sadece topçu kulelerini duvarların yakınında olacak ve madenleriniz de onların arkasında olacaktır.


yorg.io

4.5/5 - (4 Oy Verildi)