WORMAX.IO OYNA

Wormax.io Hakkında

Wormax.io bir diğer Slither.io benzeri io oyunudur. Küçük bir yılan olarak başlarsınız ve yiyecekleri yiyerek, büyümeye çalışıyorsunuz. Ancak bu oyununu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği aşağıda daha detaylı olarak konuşacağımız güçlendiricilerdir. Oyun bütün yaş grubundaki insanlara hitap eden, oynaması kolay ve eğlenceli bir yılan oyunudur. Wormax.io’da hayatta kalmak için savaşan dev solucanları kontrol edin! Dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yarışın, enerji tüketin, büyüyün ve sunucudaki en uzun solucan olun. Seni hayatta tutacak tek bir kural var; asla başka bir solucanın kuyruğuna çarpma yoksa hemen öleceksin ve enerjin dışarı dökülecek.

IO oyunları kategorisinde bu türden sayısız oyun var ama birçok kullanıcı akıcı kontrolleri, harika görselleri ve tatmin edici oynanışı nedeniyle Wormax.io oynamayı hala tercih ediyor.

Wormax.io Nasıl Oynanır?

Solucanı yönlendirmek için farenizi hareket ettirin, hızlandırmak için Q’ya basın ve kısa bir an için durmak için W’ye basın. Ayrıca E’ye basarak yaklaşık 5 saniyeliğine kendinizi görünmez yapma seçeneği de var. Bu yetenekleri, içinde bulunduğunuz duruma göre avantajınıza kullanın. Tehlikeli bir durumdan kaçmanız mı gerekiyor? Saldırganınızın içinden geçmek için hızlanın veya hayalet olun. Ya da belki bir rakibi tuzağa düşürmeye çalışıyorsunuz? Sonra onları hazırlıksız yakalamak ve kuyruğunun ucuna çarpmalarını sağlamak için raylarında ölü durabilirsin!

Eğer daha önce Slither.io benzeri bir oyun oynadıysanız, şimdiye kadar temel şeyleri öğrenmişsinizdir. Küçük bir yılan olarak başlarsınız ve kendinizden daha büyük ve küçük yılanları bir şekilde öldürerek, haritaya hakim olmaya çalışırsınız. Daha önce ucundan bahsettiğim, oyunun en havalı özelliklerinden birisi de güçlendiricilerdir. Görünmezlik gibi birden fazla güçlendirici bulunuyor ve bunları haritada kendi avantajınız için kullanabilirsiniz. Biliyorum daha fazla detay vermeye söz verdim ancak size bu küçük ipucunu verdikten sonra gerisini kendinizin çözmesi çok daha keyifli olacaktır, iyi eğlenceler ve bol şanslar!

Wormax.io Stratejisi

Oyunun hiç bitmeyen çok oyunculu savaşlarının şampiyonu olabilir misin? Düşmanlarınızı alt etmek, onları hata yapmaya zorlamak, mümkün olduğunca fazla enerji tüketmek ve her karşılaşmada zirveye çıkmak için gerekenlere sahip misiniz? Wormax io’nun ve devam oyununun tadını çıkarın, becerilerinizi test edin ve dünyanın gördüğü en büyük solucan devine dönüşün!

Eşit derecede büyük veya daha büyük rakiplerle yan yana hareket etmek çok tehlikeli olabilir. Büyük yılanlar daha yavaş olsa da, yılanınızın yanında bulunan düşmanlar sizi cezbedebilir ve yönünüzü başınızı yanlarına çarpacak şekilde hareket ettirebilir. Ancak bu yöntemi kendi yararınıza da kullanabilirsiniz. Küçük yılanları yanınıza çekmenin bir yolu olarak kullanın. Rahatınız için size çok yakın hareket eden birini fark ettiğinizde çok dikkatli olmalısınız, çünkü onlar strateji kuruyor ve sadece sizi dar bir noktada köşeye sıkıştırmaya çalışıyor olabilirler.

Bu oyunda değişik güçlendiricileri bulmak çok önemli bir ayrıntıdır. Bu güçlendiriciler ile düşmanlarınızı kolayca yenebilir ve yılanınızı çok hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz. Oyunu oynarken ekranın sağ alt köşesindeki küçük haritadan faydalanmak, oyunda birinci olmak için oldukça önemli bir kriterdir. Bunun dışında sizden küçük olan rakiplerinize çember taktiği uygulayarak onları sıkıştırarak puanlarını ele geçirebilirsiniz.


wormax.io

4.6/5 - (12 Oy Verildi)