WORMATE.IO OYNA

Wormate.io Hakkında

Wormate.io teknik olarak Slither.io benzeri bir oyundur. Bu oyunda çok havalı geliştirmeler, daha fazla özelleştirme ve onları solucanlar için daha da lezzetli gösteren harika yiyecek görüntüleri bulunuyor. Oyunda karakterinize ekstra güçler kazandıran güç ikonları vardır, bu ikonları topladığınızda rakipleri kolayca yenebilirsiniz. Oyunda tek kişilik ve takım oyunu olmak üzere iki farklı oyun stili vardır. Üyelik sistemi de oyunda bilinirliğinizi arttırmak için oyunculara sunulmuştur.

Wormate.io Nasıl Oynanır?

Wormate dünyasındaki amacınız en büyük solucan olmak ve bunu yapmak için sürekli olarak haritada çıkan yiyecekleri ve ölen diğer solucanların artıklarını yemeniz gerekiyor. Bir düşmanınızı öldürmek için onun başı ile kendi bedeninize çarpmasını sağlamalısınız ancak artıkları herkesin yiyebileceğini de unutmayın! Bu özellik iki yönlüdür, eğer büyük solucanların birbiri ile kapıştığını görürseniz, onlara yaklaşabilir ve artıklarından faydalanabilirsiniz. Oyunun erken vakitlerinde diğer solucanlar ile kapışmamanız önerilmektedir çünkü herhangi birini tuzağa düşürebilecek kadar büyük bir bedeniniz yoktur ancak ölen solucanların artıklarının peşinde olmak da kötü bir fikir değildir.

Wormate.io Stratejisi

Oyun içinde solucanınız farenizin göstergesi ile hareket etmektedir, bu sadece solucanın başını kontrol eder ve solucanınızı durdurmanız mümkün değildir. Aynı zamanda solucanlarınızı hızlandırmak için sol tuşa tıklayabilirsiniz ve basılı tutabilirsiniz fakat unutmayın ki, bu özellik sahip olduğunuz puanı yavaşça azaltacaktır. Oyunda büyük düşmanları görmek ve onları öldürmek için kullanabileceğiz en önemli özellik sol üst taraftaki küçük haritadır. Bu haritaya bakarak konumuzu ve rakipleri göreceksinizdir.


wormate.io

5/5 - (4 Oy Verildi)