WINGS.IO OYNA

Wings.io Hakkında

Wings.io oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapıcı 2 boyutlu atış oyunudur, maceranıza küçük bir uçağı kontrol eden bir uçak pilotu olarak başlıyorsunuz. Oyunda her zaman havada kalmalısınız çünkü denize düşerseniz uçağınız yok olacak ve bütün puanlarınızı kaybedebilirsiniz. Herkes sizinle aynı koşullara sahiptir ve herkesin tek amacı, liderlik sıralamasında yükseklere çıkmaktır. Harita etrafından toplayacağınız 10 farklı silah ile haritayı dolaşın ve önünüze çıkmaya cesaret edebilecek pilotları yok edin!

Wings.io Nasıl Oynanır?

Wings.io oyununda bir pilot olarak oynuyorsunuz ve ilk göreviniz, herkesi yok etmektir. Unutmayın ki, oyunda herkes tek ve bu yüzden bir noktada sizi de öldürebilirler, neden ilk vuran siz olmayasınız ki? Haritada parlak toplar ve silah kutuları bulunuyor, silah kutuları kısa bir süreliğine rastgele bir silahı düşmanlarınıza ateş etmeniz için kullanmanıza olanak tanıyor. Bu silahların, oyuna başladığınız silahtan birkaç kat daha güçlü olduğunu unutmayın ve atış mesafeleri füze atıcısından Tesla topuna kadar farklılık göstermektedir. Bunlar, düşman uçaklarını yok etmeniz için gereken malzemeler!

Wings.io Stratejisi

Kontroller çok basittir. Uçağınızın burnunu kontrol etmek ve yönlendirmek için farenizi kullanıyorsunuz ve ateş etmek için ya dilerseniz sol tuşu ya da dilerseniz boşluk tuşunu kullanabiliyorsunuz. Bu oyunda hava uçan ekstra özellik veren kutuları toplamalısınız. Böylelikle yeni nesil silahlara, daha fazla güce veya hıza sahip olabileceksiniz. Oyunda daha güçlü özelliklere sahip olduğunuzda, birincilik şansınız oldukça artacak ve krallık tacını kolayca elde edebileceksiniz. Fakat kral olunca, tüm oyuncular size saldıracaklardır. Bu yüzden krallığı korumak oldukça zordur ve ekstra güçlerin önemini arttırmaktadır.


wings.io

3.9/5 - (7 Oy Verildi)