TRAPZ.IO OYNA

Trapz.io Hakkında

Trapz.io oyunu çok oyunculu platformdur. Muhtemelen bu tarzın tek çok oyunculu oyunu diyebiliriz. Eğer hala Super Mario oynamayı hatırlıyorsanız, bu oyunu deneyin! Trapz.io’nun ana ekranına hızlıca ulaşın ve binlerce oyuncuyla birlikte çok güzel bir platform oyununun keyfini çıkarın!

Io dünyalarının sadık bir hayranı olarak, birincil görev için yabancı değilsiniz; yani, lider listesinin en üstünde olmak. Ancak, başlamadan önce, kendinizi tehlikeli bir platformla tanıştırmanız gerekir. Yukarıdaki ve aşağıdaki ölümcül tuzakları belirlemek için her yere dikkatlice baktığınızdan emin olun.

Trapz.io Nasıl oynanır?

Ana hedef, diğer birçok io oyunuyla benzerdir. Toplanan paralar ve öldürülen oyuncular için puan alırsınız (paralı oyuncuyu alırsınız). Bu yüzden labirente tırmanmaya devam edin, ancak tuzaklar konusunda dikkatli olun, ani yükselmeler anında HP’nizin % 50’sini alır. Bu demektir ki iki kere dokunursan ölürsün.

  • AD ile hareket et
  • W veya boşluk tuşu ile atla
  • Fare sol tuşu ile saldırı yapma

Trapz.io Stratejisi

Mevcut paraları aramak için dolaşmaya başlayın. Normal olarak, bu paralar havanın ortasına yerleştirilir. Bu nedenle, ana karakterinizi kolaylıkla yakalamak için zekice zıplayarak ilerlemeniz gerekir. Her dokunuşta sağlığın % 50’sini alacağından, tuzakları ve sivri uçları dikkat etmelisiniz. Sikkeleri toplamanın yanı sıra, diğer rakiplere saldıracak uzun bir kılıç kullanmak gereklidir. Tabii ki, karşı saldırılardan kaçınmak için çevik olmalı ya da karakterinizin sağlığı azalacaktır.

  1. Karakterinizde yeterince sağlık yoksa veya çok azsa, herhangi bir dövüşten kaçının.
  2. Sorunlu bir rota görüyorsanız, en iyi şey diğer oyuncuların orada geçebileceğini beklemek ve kontrol etmektir. O zaman bu yolun tehlikeli mi yoksa güvenli mi olduğunu anlayacaksınız.
  3. Atlama tuşlarına iki kez basmak, karakterin daha yüksek atlamasını sağlar.
  4. Zıplama ve hareket tuşlarını birleştirmek, yukarıda herhangi bir tuzağa ulaşmadan yukarı ve yukarı kaymalara yardımcı olur.
  5. Ne kadar yüksek atlarsan, o kadar çok parayı keşfedersin ve birinci olabilirsin.


trapz.io

4/5 - (2 Oy Verildi)