TANKSMITH.IO OYNA

Tanksmith.io Hakkında

Tanksmith.io oyunun haritasındaki dağılmış kaynakları topla, tankını dizayn et ve savaşa gir. Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı orijinal bir tank savaşı ve kule savunma oyunudur. Tankınızı 10 benzersiz ünite ile birleştirin ve 5 farklı kaynakla geliştirin. Ana tankınıza ek olarak 20 tane ünite kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda kullanabileceğiniz küçük harita mevcuttur, böylelikle tank ordunuzun haritanın neresinde olduğunu kolayca görebilirsiniz. Buna ek olarak, bu oyunu mobil cihazlardada kolayca oynayabilirsiniz.

Oyunda ordunuza ekleyebileceğiniz değişik birimler mevcuttur. Birimler şunlardır: Temel Birim, Temel Taret, Yükseltici Birimi, Şifa Ünitesi, İkiz Taret, Keskin Nişancı Taret, Alchemy Lab, Top Taret, Sekiz Taret ve Spike. Bu birimlere sahip olmak için onları inşa edebilmek için gerekli olan kaynağa sahip olmanız gerekmektedir.

Tanksmith.io Nasıl Oynanır?

Tanksmith.io tankınızı, WASD veya ok tuşları ile tankınızı hareket ettirin. Fareniz ile nişan alabilir ve ateş etmek için sol tıklayın. Hayatta kalmak için orjinal tankını koru. Tankınızı geliştirmek ve kaynakları toplamak için şekilleri yok edin. Mağazadan bir birim seçin ve yerleştirmek için tıklayın. Daha iyi birimler oluşturmak için daha iyi kaynaklar toplayın. Otomatik ateşlemeyi etkinleştirmek için E tuşunu kullanabilirsiniz. Yükseltmek veya yok etmek için tank ordunuzdaki bir birimi tıklayarak yapabilirsiniz. Diğer oyuncularla savaşın ve lider tablosunda birinciliğe tırmanın.

Tanksmith.io Stratejisi

Ana tankınızı koruyan birimler oluşturmak için tahta toplayarak yeni birimler oluşturabilirsiniz. Daha fazla taret daha hızlı kaynak toplayarak ordunuzu daha hızlı inşa etmenizi sağlar. Kaynak sayınızı geliştirmek için 5 kaynağıda yeterli düzeyde toplamalısınız. Buu kaynaklar; tahta, demir, altın, elmas ve ametist. Kaynakları demire dönüştürecek bir Wood Alchemy laboratuarı eklemeyi deneyin, sonra birimlerinizi daha kolay yükseltebilirsiniz. Daha iyi kaynaklara (Altın, sonra Elmas, sonra Ametist) yükselmeye devam edin ve güçlenmiş ordunuz ile oyuncuları yok etmeyi deneyin. Bir noktada, oyunun liderini devirebilir ve sunucuyu yönetebilirsiniz.


tanksmith.io

3.8/5 - (6 Oy Verildi)