TAKEPOINT.IO OYNA

Takepoint.io Hakkında

Takepoint.io, Mart 2018’de piyasaya sürülen inanılmaz bir çevrimiçi, taktik tabanlı savaş oyunudur. Oyuncular, sanal savaşçılarınızı kullanarak takımdaki çevrimiçi oyuncularla birlikte çalışarak düşmanları yok etmeye çalışacakları bir oyundur.

Oyunun amacı şöyle sıralanabilir; Diğer tüm oyuncuları elemeye çalışın, diğer takımların puanlarını yakalayın ve savunmaya çalışın, harita üzerinde bölgeyi korumak, silahların kilidini açmak, yükseltmeleri yapmak ve birbirini tamamlayan avantajları seçmek için puanları elde etmeye çalışmaktır. Yüksek takım skoru, kilitleri açarak satın alabileceğiniz daha iyi silahları elde etmenizi sağlar.

Başlangıçta size rastgele seçilmiş bir takım atanır ve oyun boyunca birlikte savaşmalısınız. Düşmanlarınızı yendiğiniz ve puanınızı yükselttiğinizde ekstra puan kazanırsınız. Sadece yükseltmeleri, daha iyi silah ve avantajlar satın almak için kazandığınız puanları kullanın.

Takepoint.io Nasıl Oynanır?

Takepoint.io oyunun kontrolleri de basittir, oyuna Play butonuna basarak başlayabilirsiniz. W A S D tuşlarına basarak kontrol sağlayabilirsiniz. Tekrar ve tekrar ateş etmek için farenizin sol tuşuna, mermileri tekrar yüklemek için R’yi, perki kullanmak için boşluk çubuğunu kullanın ve Enter tuşuyla sohbetin keyfini çıkarın.

Takepoint.io Stratejisi

Takımınızın sahip olduğu puan sayısına göre puan kazanıyorsunuz. Daha hızlı puan elde ederseniz, yükseltme işlemlerini daha hızlı açabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın ve birbirinize avantajlar kazandırın. Örneğin, en az bir takım arkadaşı sağlık paketlerini düşürürken, diğerleri engelleri yerleştirir. Gaz bombaları, puan toplaak için saldırıyorsanız düşmanları temizlemek için etkili bir yardımcı olabilir.

Takımınızın silah seçimleri birbirleriyle uyumlu olduğundan emin olun. Av tüfeği yakın mesafeden çok etkilidir, keskin nişancı uzun menzilli saldırılar için faydalıdır ve saldırı silahı bunların tam ortası olarak konumlandırılmıştır. Bu üç farklı silahı kullanan küçük bir grup oyuncu, daha az organize olan oyunculara göre önemli bir avantaj sağlayacaktır.


takepoint.io

3/5 - (1 Oy Verildi)