SWORDZ.IO OYNA

Swordz.io Hakkında

Swordz.io, çevrimiçi olarak oynanabilen eğlenceli bir .io oyunudur. Çevrimiçi olduğundan, oyunu indirmeye veya kayıt olmaya gerek yoktur. Bir konuk olarak oynamayı seçerek oynabilirsiniz. Oyunun ana hedefi, güçlü kılıçla savaş alanındaki diğer oyuncuları yok etmektir! Kılıç aslında oyunda olduğundan daha büyük! Grafikler ve oyunu oynama stili oldukça basit, ancak hala oyuncular sahadaki diğer oyunculara karşı kendilerini korumalıdırlar! Genel olarak, bu oyunun temel hissinden keyif aldık ve kesinlikle gelecekte tekrar deneyeceğiz!

Swordz.io Nasıl Oynanır?

Swordz.io kontrolleri .io oyunlar için oldukça standarttır. Tüm oyun fareyi kullanır. Bu şekilde, bu oyun mobil cihazlarda oynamak için güvenli olmalıdır. Ancak, mobil cihazınız gerekli komutlara yanıt vermeme olasılığıda mevcuttur. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, fare işaretçinizin sizi nereye götürdüğünü takip ederek haritanın etrafında gezinirsiniz. Saldırı için farenin sol tuşuna tıkla! Hamle yapmak için ise farenin saü tuşuna tıklamalısınız.

Bu oyunu okuldan veya görüntüleyebileceğiniz web sitelerini sınırlayan diğer yerlerden oynamaya çalışan pek çok oyuncu için, okul siteyi engelliyorsa sorunlara dönüşebilir.

Swordz.io Stratejisi

Swordz.io oyununda birçok küreyi kesmek, kılıcınızın boyutunu ve hamle enerjinin gücünü artıracak, böylece daha hızlı bir şekilde daha iyi bir seviyeye gelebilirsiniz. Kavgaları kazanırsanız avladığınız oyuncuları sizi daha hızlı bir seviyeye çıkaracaktır.

Sunulabileceğimiz en önemli oyunun stratejisi rakipleriniz tarafından kesilmemektir. Kaçınılması en kolay yol, başka bir oyuncuya yakın olduğunuzda her zaman saldırgan olmaktır. Kılıcınızın onlarınkiyle aynı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, herhangi bir rakiple etkileşimde bulunmadan önce kılıcını sallamak için ustalaşman gerekiyor. Neyse ki, diğer oyunculara saldırmaya karar vermeden önce harita boyunca dağınık olan küçük hedefler var. Düşmanlarınızı fethetmek için bu stratejileri kullanın!


swordz.io

5/5 - (5 Oy Verildi)