SURVIV.IO OYNA

Surviv.io Hakkında

Hayatta kalma oyunları, günümüzde yeni şeyler keşfetme kabiliyeti nedeniyle Internet’te oldukça popüler. En popüler hayatta kalma oyunlarından biri de Surviv.io oyunudur. Hayatta kalmak için kayaları kırmak ve diğer oyuncuları öldürmek zorunda kalacaksınız.

Surviv.io oyunu, hayatta kalma teriminin kısaltmasıdır. Oyunu oynamaya başlarken oyunda bir takım elementler bulabilirsiniz. Başlangıçta, arenada varolan tüm can alıcı unsurları kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Yüksek puanlar almak için kayaları kırmanız, ağaçları kesmeniz gerekir. İyi puanlar kazandıktan sonra, arena içinde bulunan diğer oyuncuları öldürmeyi denemelisiniz. Gezinmek için fareyi, diğer kişileri vurmak amacıyla sol tıklamayı kullanabilirsiniz.

Surviv.io Nasıl Oynanır

Surviv.io oyunu oynamak çok kolaydır ve hiç de karmaşık değildir. Ne kadar çok zaman saha içinde hayatta kalırsan puanınız o kadar iyi olur. Fareyi hareket ettirmenin yanı sıra, klavyenin gezinme tuşları yardımıyla karakteri de taşıyabilirsiniz. Hepsi sana bağlı. Oyun başında öğrenmesi biraz zor fakat zamanla profesyonel bir oyuncu gibi oynayabilirsiniz. Herhangi bir öğeyi vurmak için öğenin önünde durmanız gerekir. Bu nedenle, başta diğer oyuncuları etkili bir şekilde vurmak biraz zor olabilir. Oyunu ne kadar çok oynarsanız, mükemmellik düzeyiniz o kadar iyi olur.

Surviv.io Stratejisi

Oyunu kendiniz veya arkadaşlarınızla birlikte oynayıp stratejik üstünlükler kurabileceğiniz zamanlar olabilir. Haritaya giriş yaptığınızda ilk olarak silah ve kıyafet bulmak sizin ilk hedefiniz olmalı böylece düşmanları kolayca öldürebilirsiniz. Oyunu okulunuzda veya başka bir eğitim kurumunda oynamayı planlıyorsanız, orada kesinlikle bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu amaçla, kurumunuzun sunucusu tarafından uygulanan kısıtlamaları atlamak için bir takım şeyler yapmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, VPN veya proxy sunucularını kullanabilirsiniz. VPN’i kullanmak, trafiğinizi farklı bir sunucu üzerinden yönlendirebilir; bu da yararlı olabilir. Proxy aynı şekilde çalışır ve mevcut iki seçeneğin herhangi birini kullanabilirsiniz.


surviv.io

5/5 - (5 Oy Verildi)