SUPERSPIN.IO OYNA

SuperSpin.io Hakkında

SuperSpin.io, havalı stres çarkı temalı çok oyunculu çevrimiçi io oyunu oyna! İnsanların stresle başa çıkmalarına ve ilgi alanlarını arttırmalarına yardımcı olmak için yaratılmış olan popüler stres çarkı oyuncağından esinlenerek, ünlü youtuber ve hatta ünlüler arasında gerçekten popüler hale gelmiştir. SuperSpin.io, oyuncuların sanal stres çarkı ile oynamalarını ve dünyanın her tarafından diğer oyuncularla rekabet etmelerini sağlıyor.

Artık daha fazla zaman kaybetmeyin ve eğlenmeye başlayın! Bir takma isim girin, oyuncağınızı özelleştirin ve devasa arenaya adım atın! Oyuncular çarklarını haritada hareket ettirmek ve oyun alanının her tarafına dağılmış parlayan renkli mücevherleri toplamakla görevlidir. Oyunun başlangıcında, çarkınız dönmeyecek, mücevher topladıkça çarkınızın hızı kademeli olarak artacaktır.

SuperSpin.io Nasıl Oynanır?

Farenizi hareket ettirerek stres çarkınızı kontrol edin, çarkınız ekranda imleci takip edecektir. Hızlandırmak için sol fare düğmesine basın, düşmanlardan kaçmak ya da kurban kovalamak kaçış yardımcı olacaktır. SuperSpin.io oyununda oyuncular, farklı ulusal bayraklar, komik resimler veya popüler internet sembolleri ile çarklarını kişiselleştirebiliyor ve oyun alanına girmeden önce bir renk seçebiliyorlar. Ekranın sağ köşesindeki mini harita, bulunduğunuz konumu gösterir ve aynı zamanda en fazla sayıda oyuncunun bulunduğu alanları görmenizi sağlar.

SuperSpin.io Stratejisi

Superspin.io oyununda, mücevher toplamak da oyuncağınızı büyütecektir. Toplanan her kristal size 1 puan verir ve biraz daha hızlı dönmenizi sağlar. Oyunun lideri olmak için mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın ve takma adınızı derecelendirme listesinin en üstüne getirin. Büyük bir puanın size sağladığı bir başka avantaj, tekrarlanabilirliktir.

Oyuncular rakiplerinin stres çarklarını ortadan kaldırabilir ve böylece tüm puanlarını alabilirler. Başka bir oyuncuyu öldürmek için, sadece kendi çarkınla çarpmak zorundasın, ama eğer kurbanların skoru seninkinden en az 15 puan daha düşükse onu yenebilirsin. Aksi takdirde, çok daha büyük bir stres çarkına vurmaktan düşmana karşı yenilebilirsiniz. Rakibini başarıyla eledikten sonra, haritadaki değerli taşlar şeklinde görünecek tüm puanlarını toplamalısınız. Stres çarkınızı tüm harita üzerinde en hızlı ve en büyük yapın!


superspin.io

5/5 - (7 Oy Verildi)