SUPERHEX.IO OYNA

Superhex.io Hakkında

Superhex.io oyunu yeni nesil io oyunlarından basit ve eğlenceli olanlarından biridir. Bu oyunda mümkün olduğunca çok toprakları ele geçirin, duvarlara vurmayın, arazinizi savunun ve tüm haritayı ele geçirmek için en iyi strateji bulmaya çalışın, ancak oyundaki diğer oyuncular bunu yapmanıza izin vermeyeceğine dikkat edin. Bu oyunda amaçlarınızın en başında kendi bölgenizi korumak yer almaktadır çünkü kendi bölgelerinizi kaybettiğinizde, haritadaki üstünlüğünüz azalacaktır.

Superhex.io Nasıl Oynanır?

Superhex.io oyunu bölge ve blok ele geçirme oyunu olarak oynanan bir oyundur. Düşmanlarınızı öldürmek için onlar başka blokları ele geçirirken onların uzantısının üzerinden geçerek öldürebilirsiniz. Birçok değişik puan detayına sahiptir. Oyundaki en iyi 10 oyuncunun listesinde yer almak için puan, öldürdüğünüz rakip sayısı, haritadaki yüzdesel oranınız ve sahip olduğunuz blok sayınız dikkate alınarak yapılmaktadır. Bu yüzden oyundaki stratejinizi iyi belirlemeli ve her puan biriminde başarılı olmalısınız. Oyunda değişik görünümde olan karakter derileri yani kafalıklar vardır. Karakterinizin görünümünü değiştirmek için oyuna giriş yapmadan önce sol altta bulunan deri seçme bölümünden seçiminizi yapabilir ve diğer oyunculardan daha farklı gözükebilirsiniz.

Superhex.io Stratejisi

Oyundaki karakterinize fareniz yardımı ile yön vermelisiniz. Karakterinize yön verirken düşmanların nerede olduğunu mutlaka kontrol ederek oynamalısınız. Çünkü düşmanlarınızı öldürmek için onlar ele başka blokları geçirirken onların uzantısının üzerinden geçerek öldürebilirsiniz. Fakat bu oyundaki en kolay stratejilerden biri kendi bölgenizi büyüterek ve kendi bölgenizden destek alarak düşmanlara saldırmaktır. İkinci strateji ise düşmanlar başka bir düşmana saldırırken onların görmediği bir bölgeden onların bölgelerine saldırmak ve onları habersizce yok etmektir.


superhex.io

5/5 - (5 Oy Verildi)