STOMPED.IO OYNA

Stomped.io Hakkında

Stomped.io, herkes için ücretsiz ve çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası olan zıplama oyunudur. Bu oyunda diğer oyuncuların üzerine zıplayarak için onları yere vurmalı ve ezmelisiniz! Oyundaki genel amacınız, yıldızları toplayarak karakterini büyültmek ve diğer oyuncuların üzerine zıplayarak onları oyunda yok etmektir. Oyunun sağ alt köşesinde küçük harita mevcuttur, böylelikle kendi oyuncunuzun haritanın neresinde olduğunu rahatça görebilirsiniz. Oyunda farklı renklerde ve kombinasyonlarda karakter çeşitleri vardır. Oyuncular bu karakterleri kazandıkları puanlara göre seçebilirler veya oyunu sosyal medyada paylaşarak aktive ederek ücretsiz olarak kullanabilirler.

Stomped.io Nasıl Oynanır?

Stomped.io zıplayıcı karakterinizi sağa sola yönlendirmek için fareyi kullanabilirsiniz, buna ek olarak yön tuşlarınıda kullanabilirsiniz.Daha büyük ve güçlü karaktere sahip olmak için tüm yıldızları toplayın. Rakipleri ezmek için farenizin sol tuşunu veya klavyedeki boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Zıplayarak yok ettiğin her rakibinin yıldız sayısı size geçer ve daha çok puan toplayarak oyuncu listesinde 1. sıraya çıkabilirsiniz.

Stomped.io Stratejisi

Daha küçük bir oyuncuya zıplayarak ezdiğinizde, onların tüm yıldızlarını kaybetmelerine sebep oluyorsun. Daha büyük bir oyuncuya zıplayarak ezdiğinizde, onların yıldızlarının yarısını kaybetmelerine sebep olursun (boyutları yarıya iner).

Bir oyuncunun herhangi bir yıldız kaybetmesine neden olduğunda, bunların yarısı çevreye yayılır ve diğer yarısı size gider! Bu nedenle, küçük olduğunuzda (tüm oyuncular 10 yıldızdan başlar), sadece yıldızları toplamaktan (her biri 1 boyut büyümene sebep olur) fark edilir bir şekilde büyüyebilirsin, ama sonunda diğer oyuncuları zıplayarak ezmek zorunda kalacaksın çünkü başkalarının yıldızlarını ele geçirmek daha hızlı büyümeye yardımcı olmaktadır.

Daha büyük oyuncular daha ağırdır, bu yüzden daha küçük bir oyuncuya çarptıklarında, daha küçük oyuncu daha uzaklara gidebilme esnekliğine sahiptir. Kaç tane zıplama saldırısı yapabileceğinin bir sınırı yok. Diğer oyuncuların üstüne normalden daha fazla zarar vermez, ancak bu hızlı bir manevradır ve rakipleri şaşırtacak bir hamledir. Oyunun haritasında dağılmış olan basamaklar yani çıkıntıları kendi avantajınıza göre kullanın! Çıkıntıların alt tarafından yukarıya çıkabilirsin fakat yukarıdan aşağıya doğru geçiş yapamazsınız.


stomped.io

4.7/5 - (3 Oy Verildi)