STBA.IO OYNA

Stba.io Hakkında

Stba.io oyununda, güçlü birimlerden oluşan geniş bir savaş gemisi yelpazesinden savaş geminizi seçip savaş alanına girin. Değişik vuruş tipli tanklar, bombardıman gemileri, savaş jetleri, Javelin (topçu) veya Manta (hava savaşçısı) gibi temel bir birim seçerek oyuna başlayın. Harpy ve Gladiator gibi daha gelişmiş birimlerin kilidini açmak için öldürme sayınızı artırın. Muazzam uçan savaş gemisi ve İyon Topu gibi süper birimleri açmak için daha da öldürücü olun!

Her takım sınırlı sayıda yeniden doğma şansı ile başlar. Bir düşman birimini öldürdüğünüzde, yeni bir düşman birimi onun yerine geçer ve düşman takımı için doğma sayısı düşer. Doğma sayısı 0’a ulaştığında, tüm üs savunmaları patlayabilir ve Komuta Merkezi savunmasız kalır. Düşmanlar sizi yok etmeden önce düşman Komuta Merkezini yok etmek için bir ekip olarak çalışın!

Oyun üyelik ücretsiz üyelik sistemi sunarak, oyuncuların isimlerini kayıt etme ve gemilerin gizli özelliklerine erişim olanağını sağlamaktadır. Stba.io, “Strike Tactics Battle Arena” nın kısaltmasıdır ve RTS, “Strike Tactics” adlı programın resmi sıkletidir.

Stba.io Nasıl Oynanır?

Çoğu birimi hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Bazı uçaklar, Peregrine ve bombardıman uçağı gibi karada hareket etmeyen savaş birimlerini fare yani imleç ile hareket ettirebilirsiniz. Gladyatör gibi bazı birimlerde sağ tuşla ateş eden ateşli silahlar var, ama çoğu birim sol tıklama ile ateş eden birincil silahlara sahiptir. Hemen hemen tüm birimlerin, sayı tuşlarına kısayol olan en az bir yeteneği vardır. Buna ek olarak fare tekerleği ile yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz.

Stba.io Stratejisi

Seviyenizi yükselmek için hayatta kalmaya çalışın, böylece daha yüksek seviyelere atlayabilirsiniz. Yeterince öldürme sayısına ulaştığınızda daha güçlü birimlere geçin böylelikle düşmanlara karşı ekstra güçlenmiş olacaksınız. Düşmanlara karşı özel yeteneklerinizi kullanmayı unutmayın, bu yetenekler genelde ekranın alt kısmının ortasında bulunurlar.

Oyundaki küçük haritayı etkili kullanmak önemlidir çünkü savaş gemilerinizde radar sistemi mevcuttur ve düşmaların yerlerini görmenizi sağlar. Ekranın en üst kısmındaki çubuklara bakarak Komuta Merkezinizin sağlığına dikkat edin. Ekibinizin doğma sayısı tükenirse, savunmak için Komuta Merkezinize geri dönün ve savunun!


stba.io

5/5 - (8 Oy Verildi)