STARBLAST.IO OYNA

Starblast.io Hakkında

Starblast.io oyunu oldukça bağımlılık yapıcı ve uzay temalı bir atış oyunudur. Başladığınızda küçük ve basit bir gemiyi kontrol ediyor ve özelliklerinizi yükseltmek için mücevherlerden yararlanıyorsunuz. Belirli bir gemiyi kazanabilecek kadar özelliklerinizi yükselttiğinizde, geminizi farklı türdeki uzay gemilerine güncelleyebiliyorsunuz ve bunların da farklı türde silahları ve özellikleri oluyor. Oyunda değişik tarzda oyun türleri mevcuttur. Bu oyun türleri kısaca hayatta kalma modu, takım modu, istila, profesyonel ölüm maçı olarak dört gruba ayrılmaktadır. Oyunun ayarlarını da bilgisayarınızın özelliklerine göre yükselip azaltma imkanları sunulmaktadır.

Starblast.io Nasıl Oynanır?

Starblast.io oyunu diğer oyunculardan kaçınarak ve kendinizi savunmak için yeterince güçlü olana kadar pasif olarak oynayabiliyorsunuz ya da bence çok daha keyifli olduğunu düşündüğüm şekilde yani agresif olarak oynayıp, etrafta gezinen diğer insanlara saldırarak oynayabiliyorsunuz. Oyun ile ilgili kişisel gözlemlerim arasında daha büyük gemilerin genellikle ekipler halinde oynayarak birlik oldukları var, bu yüzden oyun sırasında arkadaş edinmeye ya da arkadaşlarınızdan biri ile oyunu oynamaya başlamanızda da fayda var.

Starblast.io Stratejisi

Bu oyun her eylem için size iki seçenek sunuyor. Ya geminizi ok tuşları ile kullanıp, boşluk tuşu ile ateş edebiliyorsunuz ya da farenizi kullanıyorsunuz. Farenizi kullanırken sol tıklama ile ateş ederken, sağ tuşa basılı tutarak da geminize yön veriyorsunuz. Ben şahsen bu seçeneği öneriyorum çünkü hareketleriniz üzerinde daha kolay bir kontrol sağlıyorsunuz. Oyun ekranının sağ alt köşesindeki küçük haritayı kullanmak oldukça önemlidir. Bu harita ile düşman gemilerini ve oyun birincisini görebilirsiniz. Böylece düşmanların nereden saldırabileceklerini önceden anlama açısından bize oldukça yarar sağlamaktadır.


starblast.io

5/5 - (7 Oy Verildi)