SPLIX.IO OYNA

Splix.io Hakkında

Splix.io dünyasında renkli bir çizgiyi kontrol ediyorsunuz ve küçük bir alana sahipsiniz. Bu alanı, çizginiz ile şekiller çizerek ve bunları sahip olduğun alana bağlayarak, büyütebiliyorsunuz. Ancak bunları yaparken, aynı şeyi yapmaya çalışan rakipleriniz ile çevreleneceksiniz, bu oyunda ya siz çizginizle saldırırsınız ya da sahip olduğunuz alana saldırırlar.

Splix.io Nasıl Oynanır?

Bu oyunun en temel bilgilerini çoktan aktardık ancak işte biraz daha bilgi: daha güvenli ve etkili olduğundan dolayı alanınızı küçük küçük büyütmek isteyeceksiniz. Çok büyük bir şekilde çizemeyeceğinizi aklınızda bulundurun, bir sınırlama var ve bu sınıra ulaştığınızda ölüyorsunuz, bu yüzden daha küçük yapılarla büyümenizi öneriyorum. Amacınız haritada büyük bir alan veya eğer hırslıysanız hatta haritanın yarısını kaplamaktır. Bu, düşmanlarınızın alanlarını da ele geçirmeniz anlamına geliyor ve tüm alanlarını ele geçirdikten sonra düşmanlarınız yok olacaktır ki, bunu avantajınıza kullanabilirsiniz.

Splix.io Stratejisi

Bu oyunu her yaş grubundan insan kolayca oynayabilir çünkü bu oyunda kontroller oldukça basittir. Oyundaki tüm kontrolleri WASD veya ok tuşları ile gerçekleştiriyorsunuz. Oyuna başlamadan önce hangi oyun modunda oynamaya karar vermelisiniz. Bu oyun modları herkes tek ve takım oyunudur. Oyundaki küçük haritayı verimli olarak kullanmak, size oyundaki liderlik sıralamasında birinciliğe ulaşmanızda büyük fayda sağlayacaktır. Düşmanlarınızın farklı yöne gittiğini gördüğünüzde hemen onların bölgelerini ele geçirmeye başlamalısınız.


splix.io

5/5 - (9 Oy Verildi)