POWERLINE.IO OYNA

Powerline.io Hakkında

Çocukluğunda oyunlar oynamayı tercih eden tüm kullanıcılar powerline.io adlı oyunu beğenecekler çünkü en eski zamanların en popüler yılan oyununu oynuyorlardı. Powerline io, klasik yılan oyununun gençleşmiş halidir. Daha iyi grafikler, daha iyi kontroller ve tabii ki çok oyunculu doğası vardır, yani kullanıcı oyunu oynamak ve diğer kullanıcılarla internette rekabet edebilecek demektir. Bu oyunda bir adet yılan olarak başlıyorsunuz ve diğer oyuncuların önünü keserek onları öldürerek puan kazanıyorsunuz. Oyun kolay kontrollere sahiptir ve oyunun amacı basittir.

Powerline.io Nasıl Oynanır?

Powerline.io oyunu için en önemli şey karakterinizi zekice hareket ettirmektir. Oyunda, arena boyunca karakterinizi bir tel parçası temsil edecek. Oyuncular, kendi karakterinin puanını artıracak küçük tel parçalar toplamalıdır. Oyuncu ön, sol, sağ ve arkaya doğru hareket edebilir. Oyunun sağ alt ekranında küçük harita mevcuttur, bu harita ile kendi yönünüzü bulmanız kolaylaşacaktır. Sol alt ekran ise size puanınız ve öldürdüğünüz kullanıcı sayısı gibi istatistik bilgileri gösteriyor. Bu oyunu oynarken temelde, fare kullanışsızdır.

Powerline.io Stratejisi

Oyunda kullanıcılar başka oyuncuların yani tellerin gövdesinin başına dokunmasını engellemesi gerekecek. Diğer oyuncuları öldürmek için oyuncuların baş kısmına vurmanız gerekecek. Böylece, oyun klasik tarz yılan oyunlarına oldukça benzer. Oyuncu, başka herhangi bir oyuncunun vücuduna çarparsa ölecektir. Powerline.io oynarken, karakterinizin güçlenmek ve hızlanmak için arenada bulunan diğer oyuncularla paralel olması gerekecek. Oyuncu büyüdükçe, liderlik sıralamasındaki konumu daha iyi olur.


powerline.io

5/5 - (8 Oy Verildi)