OCEANAR.IO OYNA

Oceanar.io Hakkında

Oceanar.io oyununda, yalnız bir fener balığı olarak tüm okyanusa hakim olacak bir balık ordusu kurmaya çalışarak başlıyorsunuz. Oyun oldukça basit ancak düşman ordularını tek başınıza veya daha önce öldürdüğünüz ama sizin ordunuza katılmak için yeniden doğmuş deniz anası ordusu ile yok etmek oldukça bağımlılık yapıcı.

Oceanar.io Nasıl Oynanır?

Oceanar.io oyunu size diğer io oyunlarındaki amaçlara benzer bir şekilde, küçük, yalnız ve güçsüz bir balık olarak başlıyorsunuz. Hayatta kalma ihtimalinizi arttırmak için tek umudunuz diğer balıkları yemek ve onları kendi ordunuza katmaktır. Oyun herkese açık olduğundan dolayı büyük gruplar halinde gezen balıklardan kaçınmalısınız çünkü bu dünyada sayı çok önemli. Küçük gruplar halinde dolaşan balıklar ile başlayın ve ardından kendinize güzel bonuslar kazanmak için deniz analarına yönelin. Makul miktarda bir ordu yarattıktan sonra, puanınızı arttırmak ve sudaki hakimiyetinizi kanıtlamak için sizden daha küçük balık gruplarına saldırabilirsiniz.

Oceanar.io Stratejisi

Balığınızı fareniz ile kontrol edin, sol tıklama saldırı yapmak ve sağ tıklama ise daha küçük balık gruplarınızı birleştirmek için kullanılıyor. Bu oyunda, denizdeki değişik hayvanları ordunuza katabiliyorsunuz. Ordunuzu büyültmek ve onları geliştirmek sizin elinizdedir. Çünkü ana balık ile ne kadar çok yem toplarsanız, balık ordunuz büyüyecektir. Oyunda balık sayınız arttığı zaman space tuşuna basarak onları birleştirebilirsiniz. Böylelikle balıklarınız daha güçlü ve büyük olacaklardır. Unutmayın ki, sizi takip eden birkaç balık olduktan sonra onları kontrol ederek saldırın ve ana balığınızı savunmasız bırakmayın!


oceanar.io

5/5 - (4 Oy Verildi)