NARWHALE.IO OYNA

Narwhale.io Hakkında

Deniz gergedanlarını sever misiniz? Kılıçla savaşmayı sever misiniz? Deniz gergedanlarının boynuzlarını kılış olarak kullanıp, diğer deniz gergedanlarına karşı savaşmaya ne dersiniz? Narwhale.io oyunun konsepti oldukça basit ama bir o kadar da eğlenceli. Yarım saattir oyunu oynamaya devam ediyorum ve çoktan oyuna bağımlı oldum bile. Oyunun haritası göreceli olarak küçük ve bu da tonlarca aksiyon anlamına geliyor. 20 oyuncu sizi hedef alırken, asla nefes alacak bir an bile bulamayabiliyorsunuz.

Narwhale.io Nasıl Oynanır?

Oyunun amacı basittir, kendiniz dilim dilim edilmeden önce diğer deniz gergedanlarını dilimleyin. Her düşman öldürdüğünüzde hareket hızı, daha güçlü bir boynuz, daha hızlı dönme imkanı, daha çok dayanıklık ve dahası gibi birçok kalıcı özellik kazanıyorsunuz. Eğer diğer deniz gergedanlarının boynuzları size değerse kesileceğinizden dolayı dikkatli olmalısınız ancak boynuzunuz dışında başka yerleriniz birbirine değdiğinizde birbirinizden otomatik olarak uzaklaştırılacaksınızdır.

Narwhale.io Stratejisi

Narwhale.io oyununda her şey fareniz ile kontrol ediliyor. Karakteriniz farenizin baktığı yöne doğru hareket ediyor ve sol tıklama ile düşmanlarınıza doğru hamle yapabiliyorsunuz. Oyundaki çoğu oyuncu, oyunun birincisi yani kral olan oyuncuya saldırmak ve öldürmek ister. Eğer oyunun birincisini öldürebilirseniz en yüksek puana sahip olma şansınızı arttırmış olursunuz ve daha çok özelliğe sahip olabilirsiniz. Çünkü oyunda öldürdüğünüz oyuncuların puanları orantısında puan kazanılmaktadır. Oyunda hız ve çevik davranma stratejileri çok önemli bir yer tutmaktadır bu yüzden düşmanlarınızdan olduğu kadar uzak durmalısınız.


narwhale.io

5/5 - (12 Oy Verildi)