LORDZ.IO OYNA

Lordz.io Hakkında

Strateji oyunu hayranı iseniz, lordz.io size en ilginç ortaçağ savaş oyunlarından birini denemek için bir fırsat sunuyor. Bir ordu geliştirmek ve diğerler oyuncularına ordularına karşı zafer kazanmanız oyundaki amaçlarınızdan biridir. Sahip olmanız gereken şey, zaman geçtikçe büyütmeniz gereken bir ordu. Ayrıca, oyun devam ederken ev inşa etmek ve ordunun popülasyonunu büyütmek gerektiğini de bilmelisiniz. Ordunuzu daha iyi geliştirmek ve büyütmek için kulelerle kalenizi koruyabilirsiniz. Bu sayede sürdürülebilir bir büyüme sağlayıp düşmanları yenmek için daha büyük kale ve orduya sahip olursunuz.

Lordz.io, Lord olduğunuz bir video oyunu için harika bir strateji oyunudur. Tüm dünyayı kontrol edebilecek en büyük ve en güçlü orduyu yetiştirme göreviniz var. Lord olarak, krallığınızı büyütmek için düşmanlarınızı öldürmeniz ve yeni topraklar fethetmeniz gerekiyor. Oyun sırasında yeni Güçlerin ve Kahramanların kilidini açacaksınız. Lordz.io, oyunda 5 oyun konumuna sahiptir. Bu sunucular sırasıyla Avrupa, ABD Batı, ABD Doğu, Güney Amerika ve Asya’dır. Böylece dünyanın her yerinden oyuncular bu oyunu gecikmeden oynayabilirler. Oyunun mobil versiyonu da mevcuttur istediğiniz zaman hem bilgisayarınızdan hem telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Oyunda üyelik sistemi bulunuyor, eğer üye olursanız kazandığınız özellikler oyundan çıktığınız zaman kaybolmuyor ve daha sonra oyuna girdiğinizde kullanabiliyorsunuz.

Lordz.io Nasıl Oynanır?

Herhangi bir oyunun nasıl oynanacağını bilmek, zorluk seviyesini en aza indirebilir. Aynısı lordz.io içinde geçerlidir. Her kontrolünüzü bilmeli ve buna göre ustalaşmalısınız. Çok kolay olan hareket kontrolleriyle başlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise oyunda bina, kule ve asker üretmek için gerekli kontrol işinize yarayacaktır.

  • Hareket: Fare
  • Orduyu bölmek: Boşluk çubuğu
  • Bina inşa etmek: E
  • Kule inşa etmek: R
  • Asker: T
  • Şövalye: Y
  • Okçu: U
  • Barbar: I
  • Ejderha: O
  • İntihar: Esc

Lordz.io Stratejisi

Taktiksel bir oyuncu olarak, bu sürü stratejisini aşmadan önce altın madeninizin etrafında bodrum katını oluşturmaya çalışmanız gerekiyor. Burada, binanızın gücünü arttırmanız ve manganızı tamamen zırhlandırmanız en iyisi olacaktır. Duvar kırılırsa, sadece kenarda değil, çekirdekte de güçlü tahkimatlar olduğundan emin olun. Rakip bir gücün savunmanızı aşabileceğini ve bina anlamına gelen duygusal merkezinizi ortadan kaldırabileceğini unutmayın. Ayrıca, bir haritanın eteklerinde inşa ederseniz, üssünüze çok fazla hasar aldıklarından emin olun.

İyi bir hücumun en mükemmel savunma olduğunu hatırlamaya ve kendinizi işaretlemeye çalışın. Lordz.io oyununda sonsuz yağmalama gerekiyor. Ve bu, size karşı istikrarlı bir şekilde savaşamayan diğer ordulara ciddi zarar verecek. Arkadaşlarınızla savaşsanız bile, savaşta ne olursa olsun yaratımlarınıza ve onların güvenliğine odaklanmanız gerekir.

Bildiğiniz gibi Lordz.io oyunu tamamen strateji ile ilgilidir. Uygun stratejiler olmadan oyunda hiçbir şey kazanamazsınız. Oyununuza başladığınızda, bölgenizin gelişimi için kaynak topladığınızdan emin olun. Duvarlar, kale ve evler inşa etmek için para toplamak gerekir. Benzer şekilde, ordunu beslemek için yiyecek yetiştirmelisin.

Ordunuz için kullanabileceğiniz bol bol asker türü vardır. Şövalye, okçu, barbar ve ejderha arasında değişen biroçok farklı kategoriler vardır. Oyunda ilerlerken daha fazla kaynağa ihtiyacınız olacaktır. Ordulardaki askerler otomatik olarak düşmana saldırırlar. Ancak belirli bir düşmana saldırmak isterseniz, sadece fareyle işaret etmeniz gerekir böylelikle ordunuza emir vermiş olursunuz. Ölürseniz tüm askeri üniteleriniz sizi öldüren yani kazanana katılacak. Ayrıca savaşamazsan düşmanınız belki sizin kaçmanıza izin verebilir.


lordz.io

5/5 - (10 Oy Verildi)