LITTLEBIGSNAKE.IO OYNA

LittleBigSnake.io Hakkında

Littlebigsnake.io, çeşitli eğlendirici canlıların yaşadığı canlı bir dünyada dinamik bir oyundur. Bu oyunda birçok farklı canlı türünü seçebilir ve oyuna katılabilirsiniz. Becerilerinizi geliştirebilir, karakterinizin derisinin koleksiyonunu geliştirebilir, başarılar ve başlıklar kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte aynı oyunda oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Oyunda bir üyelik açarsanız, üye olmayan oyunculara göre bazı alternatif özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Gelişen ve yeni özelliklerle büyüyen gerçek bir MMO oyunu.

LittleBigSnake.io Nasıl Oynanır?

Oyun oturumuna küçük bir solucan olarak başlıyorsunuz ve büyümek için yiyeceklere ihtiyacınız var. Solucanınız büyüdüğü zaman her şeyi yutan ve diğerlerini kuşatabilen büyük yılana dönüşüyorsunuz. Yılanınızın kafasına dikkat edin çünkü başınızı biri ezerse, diğer oyuncular için yiyecek olursunuz. Oyunda durmak imkansız ve karakteriniz sürekli hareket halinde olduğu için her türlü aksiyona hazırlıklı olmalısınız. Oyunun sağ alt bölümünde karakterinize ait enerji miktarı sarı renkli olarak yüzdesel şekilde gösteriliyor. Ayrıca enerji miktarının yanında, yılanın hızını gösteren bir hız göstergesi mevcuttur. Oyunda market sistemi ve seviye atlama sistemi mevcuttur. Oyunda ne kadar çok puan toplarsanız karakteriniz o kadar hızlı gelişir.

LittleBigSnake.io Stratejisi

Hızlanmak için yalnızca stratejiye ve tek bir düğmeye sahip bir fareye ihtiyacınız olacak. Klavyeye ihtiyaç duyulmayan bir oyun, böylelikle eliniz ekrandan uzak dururken bile oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Oyunda öncelikle yeterli yem toplayarak yılanınızı büyütme stratejisini uygulamanız gerekmektedir. Oyunu sinek olarak oynarsanız, yılanları öldüremezsiniz ama onlara yem olma şansınızda azalacaktır. Yılan veya sinek olduğunuzda ise karakterinizin hızını ve enerji seviyesini dengeli kullanmalısınız çünkü düşmanlarınızı yok ederken işinize çok yarayacak.


littlebigsnake.io

4/5 - (4 Oy Verildi)