LIMAX.IO OYNA

Limax.io Hakkında

Limax.io oyunu bir diğer slither.İO gibi io benzeri oyundur ancak yılan olarak oynamaktansa, parlayan bir solucan olarak oynuyorsunuz ve bedeniniz yerine arkanızda bıraktığınız izler ile diğer oyuncuları öldürüyorsunuz. Limax.io ile ilgili iyi şeylerden birisi ise sahip olduğunuz boyutun, sizin kesinlikle daha güçlü olacağınız anlamına gelmiyor olmasıdır. En küçük oyuncular bile taktiksel oyunları ile en yüksek skorlu oyuncuları öldürebiliyor. Oyunda bir çok değişik oyun çeşidi mevcuttur ve oyuncular bu oyun çeşitlerinden herhangi birini seçerek oyuna kolayca başlayabilirler.

Limax.io Nasıl Oynanır?

Limax.io dünyasında küçük ve parlayan bir solucan olarak başlıyorsunuz ve haritada otomatik olarak çıkan veya diğer oyuncular tarafından düşürülmüş yiyecekleri toplayarak, boyutunuzu arttırıyor ve daha büyük bir solucan oluyorsunuz. Boyutunuz büyüdükçe puanınız da artıyor ve nihai amacınız liderlik sıralamasında bir numara oalrak, diğer insanların sizin solucan becerileriniz ile uğraşmamaları gerektiğini göstermek! Bu oyunda bir başka oyuncuyu öldürmek için hızlanırken arkanızda bıraktığınız izler onların başlarına denk gelmelidir çünkü bu sayede geride bırakmış olduğunuz izler sayesinde güvenli ve kolay bir biçimde diğer oyuncuları öldürebiliyorsunuz.

Limax.io Stratejisi

Bu dünyada solucanınızı yönlendirmek için tek yapmanız gereken fare imlecinizi o yöne hareket ettirmektir. Hızlanmak ve arkanızda ölümcü bir iz bırakmak için farenizin sol tuşuna tıklamalısınız. Bu oyunda hızlı düşünmek ve hareket etmek oldukça önemli bir yer tutmaktadır çünkü karşınızdaki oyuncu sizi öldürmek için hızlıca ilk hamleyi yapabilir. Oyundaki karakterinizi büyütmeniz oldukça önemlidir. Karakteriniz büyüdükçe diğer oyunculara karşı hız ve kütlesel avantaj kazanıyorsunuz fakat bu herşeyi kazandınız demek değildir.


limax.io

5/5 - (3 Oy Verildi)