KUGELN.IO OYNA

Kugeln.io Hakkında

Kugeln.io 2 boyutlu çok oyunculu çevrimiçi oynanan nişancı io oyunudur. Çeşitli haritalar üzerinde 8 oyuncuya kadar ölüme karşı savaşmak zorundasınız. Oyunda herkes tek savaş, takım savaşı ve bayrak ele geçirme oyunu olarak 3 farklı oyun modu vardır. Bu oyun modlarından birini seçebilir veya rastgele olarak oyuna giriş yaparak savaşmaya başlayabilirsiniz. Eğer kendi arkadaşlarınız ile birlikte savaşmak isterseniz, kendi özel savaş odanızı kurabilirsiniz.

Kugeln.io Nasıl Oynanır?

Kugeln.io oyununda birçok değişik harita tipleri mevcuttur. Bu harita tiplerine oyuna girmeden önce seçim bölgesinde seçebilirsiniz veya rastgele olarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Herkes tek savaş oyununda haritadaki diğer herkesle savaşın ve en yüksek puanı alarak kazanırsın. Takım savaşı modunda ise birbirleriyle savaşan iki takım (kırmızı ve mavi) var. En yüksek puanı alan takım kazanır. Bayrak ele geçirme oyununda karşı takımın bayrağını 3 kere ele geçiren takım oyunu kazanır. Oyuna başladıktan sonra haritadaki en yakın silahı almanız gerekmektedir yoksa rakipler sizi kolayca öldürebilir. Oyunda tabanca, pompalı tüfek, roketatar gibi ağır silahlar vardır. Canınız azaldığı zaman oyunda sizin canınızı dolduran kalpleri almalısınız böylece düşmanlara kolayca ölmezsiniz.

Kugeln.io Stratejisi

Karakterinizi A / D tuşları ile sağa ve sola hareket ettirebilirsiniz. Haritada yukarıya doğru zıplamak için ise Spacebar tuşuna basmalısınız. Sol fare düğmesiyle ateş edin ve sağdaki düğmeyi bir tokmak atarak tırmanma için kullanın. Makineli tüfekleri kullanmak için yakınında olduğunuzda E tuşuna basın. Silahınızı cephanesini yeniden doldurmak için, o silahı haritada bulun ve tekrar alın. Düşmanlarınıza çok yakınlaşmadan onlara ateş etmek her zaman size avantaj olarak geri dönecektir. Merminizi ve karakterinizin sağlını sürekli kontrol etmek, oyunda sizin birinciliğiniz için önemli bir rol oynayacaktır. En önemlisi ise suya düşmemeye çalışın çünkü suya düştüğünüzde köpek balıkları sizi yer.


kugeln.io

4.2/5 - (5 Oy Verildi)