KREW.IO OYNA

Krew.io Hakkında

Krew.io üç boyutlu bir ortamda geçen su üzerinde top atacağınız harika bir oyundur. Renklerine göre ayrılmış iki takımlardan birisinde başlıyorsunuz ve diğer gemileri yok etmek için topla donanmış bir gemiyi kontrol ediyorsunuz. Bu oyunu arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynamak ve eğer yeteri kadar becerikliyseniz filoları yok etmek oldukça eğlenceli. Ancak denizde gezen bazı yapay zeka tarafından kontrol edilen ve tüm takımınızın iş birliği ile yok edebileceğiniz dev korsan gemilerin de olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca oyunda en iyi 10 oyuncuyu gösteren liderlik sıralaması vardır.

Krew.io Nasıl Oynanır?

Krew.io oyununda başarılı olmak için geminizin kontrolüne biraz alışmanız gerekiyor. İlk oynadığımızda saldırmak için topunuzu hareket ettirme konusunda bazı zorluklar yaşadık çünkü birine saldırmadan önce iyi bir şekilde hedef almanız gerekiyor. Denizde ekip dayanışması çok önemli, bir kaptan ancak kendi ekibi kadar güçlü olabilir ve oluşturacağınız ekiplerde rastgele olarak bir oyuncu kaptan seçiliyor. Eğer kaptan ölürse, bildiğimiz kadarıyla konuşma alanından size emir vermek dışında yapabileceği başka hiçbir şey kalmıyor.

Krew.io Stratejisi

Geminizin üzerindeki topu hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanın, bu sayede geminiz de bastığınız yöne dönecek ve fareniz ile hedef alarak, topunuzu ateşleyebilirsiniz. Daha sonrasında sizden daha güçlü olmayan düşman gemilerini bulmak ve onları öldürerek silahlarınızın seviyesini geliştirmelisiniz. Güçlü korsan gemileri genelde çok gelişmiş oyunculara ait olacağından dolayı düşük seviyede silahlara sahipseniz, büyük korsan gemilerinden kaçınmalısınız. Oyunda oyuncuların silahlarını geliştirmesine ek olarak kendi geminizi de yeterli altın miktarını biriktirerek alabilmek mümkündür. Fakat altın biriktirmek için oyunda çok başarılı olmanız gerekir.


krew.io

5/5 - (5 Oy Verildi)