HORDES.IO OYNA

Hordes.io Hakkında

Hordes.io size sunduğumuz en benzersiz oyunlardan birisidir, en büyük farkı ise 3D boyutlu olması ve oynanışıdır. Bu 3 boyutlu ortamda dolaşıyorsunuz ve ya tek başınıza ya da haritadaki diğer oyuncular ile takım oluşturarak, canavarları yeniyorsunuz.

Hordes.io Nasıl Oynanır?

Düzgün bir MMO dünyasında 4 sınıftan birini seçerek başlıyorsunuz. Bu sınıflar savaşçı (tank), okçu (uzun mesafeli), büyücü (uzun mesafeli) ve şifacıdır (destek). Bilgisayarlar tarafından kontrol edilen yüksek seviyeli muhafızlar ve diğer oyuncuların olduğu güvenli bir alanda başlıyorsunuz. Bir maceraperest olarak göreviniz, sizin etrafınızda doğan bilgisayar tarafından kontrol edilen kötü yaratıkları yok etmek ve yeni yetenekler açıp, daha da güçlenmek için seviye atlamaktır. Siz daha da güçlendikçe, daha düşük seviyeli düşmanları daha hızlı öldürecek ve kuzeye doğru gittikçe daha güçlü ve cesur düşmanlar ile karşılaşacaksınız (giderek seviyeler artmaktadır). Düşmanlarınızı yok etmek ve altın kazanmak için diğer oyuncular ile birleşerek, birlikte savaşmanız gerekiyor.

Hordes.io Stratejisi

Karakterinizi WASD tuşları ile yönetiyorsunuz, kamerayı döndürmek için farenizi kullanırken aynı zamanda düşmanlarınızı / ittifaklarınızı seçerek onlara saldırabiliyor / yardımcı olabiliyorsunuz. Son olarak yetenekleriniz 1-4 arasındaki tuşlarda bulunuyor ancak oyuna girdikten sonra bunları farklı tuşlara da atamanız mümkündür. Bu oyunda düşmanlarınıza yakınlaşarak veya uzaktan saldırarak yok edebilirsiniz. Fakat düşman okçularının toplandığı alanlardan uzak durmalısınız yoksa okçular sizi kolayca öldürebilirler. Eğer savaşçı olarak oynuyorsanız şifacı ve diğer savaşçılara karşı savaşmanız mantıklı olacaktır. Buna ek olarak eğer büyücü olursanız düşmanlarınızı öldürmek basitleşir fakat sizin ölme şansınız da artmaktadır.


hordes.io

5/5 - (5 Oy Verildi)