GOTA.IO OYNA

Gota.io Hakkında

Gota.io, Agar.io oyun deneyiminin maksimum düzeye yükseltilmesini sağladı. İlk olarak, hücreniz yüksek hızda hareket eder. İkincisi, birçok kişileştirme ayarları vardır. Üçüncüsü, hücrenizi sadece iki yarıya değil, aynı zamanda üç veya daha fazla parçaya ayırabilirsiniz. Bu oyunu oynamaya değer çünkü, geliştiriciler ellerinden geleni yaptılar. Oyun hiçbir gecikme yani lag içermiyor, bundan keyif alabiliyoruz.

Gota.io Nasıl Oynanır?

“Sunucular” menüsünde istediğiniz herhangi bir sunucuyu seçebilirsiniz. Farklı sunucular farklı sayıda oyuncuya sahiptir. Ayrıca, deneysel sunucular var. Orada ana oyuna dahil olmayan farklı oyun yükseltmeleri bulabilirsiniz. Takım oyunu için bir Megaserver var. Kapasitesi 1000 kişidir. Genellikle, aynı anda 500’den fazla kişi orada oynuyor. Bu bir BETA sunucusudur; listenin sonunda yer almaktadır.

  • Hücre fareyi takip eder
  • Hücreyi küçültmek için W tuşu
  • Hücreyi bölmek için Space Bar
  • Menüyü açar ve kısayollar tanımlarsanız, hücrenizi 3 veya 4 parçaya bölmek için kullanılacak ekstra tuşlar ekleyebilirsiniz (Double split ve Quad split)

Gota.io Stratejisi

Gota.io’daki amaç en büyük hücreye sahip olmak ve onu daha fazla büyütmektir. Sahip olabileceğiniz hücrenin boyutu sınırsızdır. Haritanın farklı yerlerinde bulunan renkli noktaları yemelisiniz ve daha küçük oyuncuları emmelisiniz. Ancak, diğer oyuncuları yemek istiyorsanız, onları yakalamalısınız ve ana nokta budur.

Daha büyük hale geldiğinizde yavaşlarsınız ve diğer oyuncuları emmek daha zorlaşır. Bu durumda, hücrenizi 2, 3 veya 4 daha küçük parçalara ayırabilirsiniz. Böylelikle hücreniz küçülür ve düşmanı yakalamak daha kolaydır. Bununla birlikte, hücreleriniz düşman hücresinden daha küçük hale gelirse, düşmanlar sizi yiyebilirler. Dolayısıyla, hücrenizi sadece zaferinizden emin olduğunuzda bölmelisiniz.

Hücreniz küçük olduğunda, yeşil ve kırmızı dikenli çemberler sizin için tehlikeli değildir. Ancak, eğer hücreniz bu dairelerden daha büyükse, bu çemberler ile çarpışmak hücrenizi düzinelerce küçük parçaya bölebilir. Daha sonra, emilmek için büyük bir risk oluşabilir. Yani, yakında diğer oyuncular varsa, bu dikenli dairelere girmemeye çalışın. Hücrenizin parçalarına tekrar büyük bir yapı oluşturabilmesi için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. Gota.io gerçekten çok ilginçtir, çünkü pek çok karakter görünüşü vardır, çoğu özelliği kişiselleştirebilirsiniz.


gota.io

5/5 - (7 Oy Verildi)