GATS.IO OYNA

Gats.io Hakkında

Gats.io, taktiksel ve arena üzerinde oynanan bir savaş oyunudur. Silahınızı, zırhınızı ve renginizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Diğer oyunculara saldırıp yenilgiye uğratarak puan kazanırsınız ve özel yeteneklerin kilidini açarak oyunda ilerliyorsunuz. Gats.io, herhangi bir oyun stiline uyacak şekilde 21.600 benzersiz sınıf ve peruk sunar. Oyuncuların puan ve diğer istatistikleri kaydedilir ve stats.gats.io adresinden görülebilir.

Gats.io Nasıl Oynanır?

Seçim ekranından silahınızı, rengini ve zırhınızı seçin, daha sonra PLAY’i tıklayın. WASD tuşlarını veya ok tuşlarını kullanarak oyun haritasında dolaşabilirsiniz. Sol tıklama ile düşmanlarını vur. R tuşuna basarak silahını yeniden yükle ve ateş etmeye devam et. Boşluk çubuğuna basarak gelişmiş güç kaynakları kullanın ve diğer oyunculara karşı avantaj sağlayın. Diğer oyunculara zarar vererek puan kazandıkça özel güçlerin kilidi açılır. HUD’daki sarı yükseltme simgesini tıklayarak ikramiyeleri görüntüleyebilir ve seçebilirsiniz. Toplamda üç ikramiye katmanı var. Birinci kademe 100 puana, ikinci puanı 300 puana, üçüncü puanı da 600 puana ulaşıyor.

Gats.io Stratejisi

Haritadaki nesneleri düşman ateşinden kaçmak ve ölmemek için kullanabilirsiniz. Rakiplerinize dikkat edin, bir kez cephane bittikten sonra yeniden yüklemek zorunda kalacaklar, bunu avantaj olarak kullanabilirsiniz. Haritanın merkezinde, onu ele geçiren oyunculara puan veren özel bir kare vardır. Dikkatli olun, meydan çok tehlikeli bir alandır ve kendinizi diğer oyunculara karşı savunmanız gerekir.

Oyun stilinize uyması için birlikte kullanılabilen farklı avantajlar vardır. Bazı oyuncular agresif bir koşuşturma ve silahlı yaklaşımı tercih ederken, bazıları sinsi ve sessiz saldırı yapmayı tercih eder. Daha ağır silahların ve zırhın hareket hızınızı yavaşlatacağını unutmayın. Daha küçük silahlar ve daha hafif zırh türleri hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Gats.io sunucuları her biri en fazla 64 oyuncu desteklemektedir. Harita alanı, kaç kişinin bulunduğuna bağlı olarak otomatik olarak artar veya azalır. Bu, harekete geçmek için fazla yolculuk yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Haritanın sınırların dışındaki alanlar tehlikeli bir sisle kaplanır, kısa bir süre sis içinde hayatta kalırsınız, ancak orada çok uzun süre kalmayın!


gats.io

4.8/5 - (5 Oy Verildi)