GARTIC.IO OYNA

Gartic.io Hakkında

Gartic.io kelime tahmini ve resim çizim üzerine kurulmuş olan basit ve popüler bir oyundur. % 100 çevrimiçi ve ücretsiz bir oyun! Her turda, bir oyuncu diğer oyuncuların tahmin etmesi için bir şeyler çizmek üzere seçilir. Puanlar hedefine ulaştıktan sonra puuanlamaya göre ilk oyuncu kazanan ilan ediliyor. Gartic, oyuncunun arkadaşlarıyla oynamak için kendi odasını oluşturmasına ve 6 temadan birini seçmesine izin verir.

Özet olarak, Resim çizin edin, tahmin edin ve kazanın! Gartic.io oyunu günümüzde çok ünlü olan ve çok sayıda kişi tarafından oynanan en büyüleyici ve eğlenceli tahmin oyunlarından biridir. Gartic.io oyunu çok şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Oyunun, odadaki herkese bolca neşe veren ve oyunun sonunda kahkaha, mutluluk ve iyi hisler herkesin kalbini dolduran basit kuralları vardır.

Gartic.io Nasıl Oynanır?

Gartic.io oynaması çok kolay olan bir oyundur. Diğer oyunculardan birinin çizimci olarak seçilmesinin ardından, çizimin ne olduğunu tahmin etmeye çalışın. Tahminlerinizi göndermek için cevap kutusunu kullanın. Buna ek olarak, eğlenmek ve diğer oyuncularla konuşmak için sohbet kutusunu da kullanabilirsiniz. Sizin çizim yapma sıranız geldiğinde, elinizden gelen daha iyi çizim oluşturmak için araçları kullanın! Ne kadar fazla oyuncu sözcüğü bulursa, sizin kazanacağınız puanda artacaktır.

Gartic.io’yu oynamak çok kolay ama oyunda 1 numara olmak çok zor bu yüzden oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmelisiniz. Aşağıda, oyun için temel kurallar ayrıntılı olarak verilmiştir:

  • Her oyuncunun, nesneyi çizmesi ve diğerlerinin kendisine verilen doğru kelimeyi tahmin etmesini kolaylaştırması gereken bir sırası vardır.
  • Diğer oyuncular cevapları, sunucu tarafından doğru cevabın belirlendiği “cevaplar” kutusuna koyar ve puanlar otomatik olarak oyuncunun puanına eklenir.
  • Bir oyuncu ayrıca Garticio’da bir nesneyi bir kereden fazla tahmin edebilir.
  • Tüm oyuncular “İpucu” tesisine sahiptir. İpucunda, iki ila üç ilk alfabe, orta alfabe veya son alfabe gösterilir. İpucu özelliği, oyuncuların doğru kelimeyi tahmin etmelerine büyük ölçüde yardımcı olur.
  • Oyuncular ayrıca beraberlik istemezlerse sıralarını atlayabilirler.
  • Oyuncular kafa karışıklıklarını sohbet kutusunda diğer oyuncularla tartışabilir.

Gartic.io Stratejisi

Kelimeyi çizme sırası size geldiğinde, iki nesne arasında seçim verilecektir. Örneğin, evreni veya zinciri, ayı veya keki veya el veya burnu çizmeniz istenecektir. Nesnenizi seçtikten sonra size çizim için belirli araçlar verilecektir. Bu araçlar, bir kalem aracı, bir doldurma aracı, nesnelerin profesyonel olarak çizilmesine yardımcı olan diğer birçok aracı içeren silme aracını içerir. En uygun rengi seçmek için özel renk seçeneklerini kullanabilirsiniz. Çizimdeki noktanızı vurgulamak için “Doldur” seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Siz resmi çizerken, oyuncuları kelimeyi bulmalarına yardımcı olacak ipuçları gönderebilirsiniz, ancak çok fazla ipuçu verirseniz, oyuncuların her doğru tahminlerinden elde edeceğiniz puan azalacaktır. Eğer oyunda başkası resmi çiziyorsa, bulabildiğiniz kadar hızlı olarak sözcüğü bulmaya çalışın böylece daha fazla puan elde edin. Hızlı çizmeye çalışın ve ayrıntılar için çok fazla vakit harcamayın. Burada önemli olan, oyuncuların sözcüğü bulmasına yardımcı olmaktır. Oyunda resminize kelime, numara veya sembol yazmak kabul edilmemektedir ve oyun tarafından yasaklanmıştır. Çiziminize kesinlikle bir şeyler yazmayın diğer oyuncular tarafından şikayet edilebilir ve sonraki turda elde ettiğiniz tüm puanlarınızı kaybedebilirsiniz.


gartic.io

4.7/5 - (14 Oy Verildi)