FLYORDIE.IO OYNA

FlyOrDie.io Hakkında

FlyOrDie.io bir io oyunudur, hayatta kalmak ve bir hayvan türünden diğerine gelişmek zorundasınız. Bir sivrisinek olarak oyuna başlayacaksınız ve çok farklı evrimlerden geçeceksiniz, şüphesiz çok eğlenceli bir oyun. Flyordie.io yemek ve evrim stratejisine dayalı bir oyundur. Yeni bir Mope.io veya hatta Mope.io 2 diyebiliriz. Küçük bir sinek olarak başlar ve büyük ve tehlikeli kuşlara kadar evrimleşirsiniz. Sadece yenilmemeyi denemelisiniz.

FlyOrDie.io Nasıl Oynanır?

Adını koy ve oyunu başlat, oyunu bir sivrisinek olarak başlat ve oyunun ekranındaki barda hayat enerjini, ne yediğini ve şu anki skorunu görebilirsin. Oyunda hareket etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz veya ok tuşlarını kullanarak hareket edebilirsiniz. Uçmak için farenizi kullanmalısınız. Ne yiyebileceğini ve ne yiyebileceğini bul. Düşmanları yediğinizde puan kazanacaksınız ve bir sonraki büyük seviyeye çıkacaksınız. Diğer oyunculara çarpma konusunda dikkatli ol, çünkü düşmanın akşam yemeği olabilirsin yada seni öldürebilir. Son evrime geçin ve ilk etapta kendinizi konumlandırmak için çok puan kazanın.

FlyOrDie.io Stratejisi

Flyordie.io’nun ana amacı yemektir, puanlar alır, seviye atlar ve daha gelişmiş bir yaratığa dönüşürsünüz. Üstte bir XP çubuğu, yaklaşan hayvan ve yiyebileceğiniz hayvanın ana görüntüleri göreceksiniz. Aslında yenilebilir hayvanlar yeşil olarak gözükür ve kırmızı olarak görünenler sizi yiyebilir. Diğer oyuncular nötr, onlara saldıramazsın, onlar da sana saldıramazlar.

Yeni bir hayvana dönüştükten sonra biyoloji derslerini hatırlamaya çalışın. Örneğin, kelebek çiçek aramalı, güzel kokan her şey için uçar. Ayrıca su seviyesini de yerine yeterli düzeyde tutmayı unutmayın. Flyordie.io, evrim geçirdiğinizde ve yeni bir hayvan aldığınızda kuralların değiştiği bir oyundur. Oyunun hem yatay hem de dikey boyutlarını keşfetmelisiniz. Her nereye gidersen önce su kaynağını bulmaya çalış. Aslında oyun uçma oyunu olarak adlandırılabilir çünkü her yaratık uçabilir! 3 yaratık grubu vardır; böcekler, küçük kuşlar ve büyük kuşlar (örneğin falcon gibi). Brown Falcon domuzları ve kedileri bile avlayabilir!


flyordie.io

3.5/5 - (2 Oy Verildi)