FIGHTZ.IO OYNA

Fightz.io Hakkında

Dünya çapında yüzlerce oyuncuyla oynadığınız çok oyunculu bir çevrimiçi oyun olan Fightz.io bir PvP savaş alanı içeren heyecan verici bir io oyunudur. Oyun diğer çevrimiçi oyuncuları yenmek ve çok çeşitli hayvanları vurma konusu ile ilgilidir. Canavarları öldür ve oyundaki rakiplerini yok et. Ana amaç, lider pozisyonu elde etmektir.

Oyun çeşitli yerlere ayrılmıştır; çöl, manzara, orklar, canavarlar, ejderhalar ve vahşi hayvanlar ile dolu bir dünya, her bölgenin karmaşıklıkları ve özellikleri vardır. Domuzlar, akrepler, sıçanlar ve ejderhalar gibi vahşi hayvanları vurmak için kaliteli silahlara sahip olmalısınız. Hayvanları öldürdüğünde, seni başka bir seviyeyeyükselten kristaller kazanıyorsunuz. Ayrıca, karakterinizin görünümünü yükseltebilirsiniz ve yeni nesil silahlara sahip olabilirsiniz.

Fightz.io Nasıl Oynanır?

Oyun özellikle çevrimiçi arkadaşlarla tarayıcı oyunları oynamayı seven insanlar içindir. Bir grup arkadaşınız yoksa, dünya çapında bilinmeyen insanlarla oynayabilirsiniz. Oyun, bir atış oyunu oynamayı ve rakiplerini yok etmeyi seven savaşçılara dayanır. Oyun PC, Android veya iOS sistemlerini destekleyen mobil cihazlarda kolayca oynatılabilir. Fightz.io harika özelliklere sahip mükemmel bir oyundur. Bir kez oynadıktan sonra, bağımlılığa yol açar ve oyunculara keyifli bir deneyim yaşatır. Oyunlar arkadaşlarınızla da çevrimiçi olarak oynanabilir ve paylaşılabilir.

  • Fare: Hareket ettirme
  • Sol fare tuşu: Ateş etme
  • Sağ fare tuşu: Dash
  • Boşluk tuşu: Zıplamak

Fightz.io Stratejisi

Oyunda yürürken sürekli olarak gittiğiniz yönün tersine doğru ateş ederek hızınızı arttırın. Böylelikle hem hızınızı artıracaksınız ve eş zamanlı olarak rakiplerinizi öldürebileceksiniz. Koştukça sizi düşmanların vurma olasılığı azalacaktır. Rakibinle aynı hızda koşarsan, seni öldürmesine sebep olabilir. Koşu, enerjinizi kaybetmenize neden olabilir böylece enerhinizi yemeden önce yiyecek almanız gerekir. Lav Biaome ile kendinizi koruyun ve rakibin size yaklaşmasını bekleyin. Lav bombasının yanında daha uzun kalmayın. Bu düşmanları patlatacak ve oyunda ölmesine neden olacak.


fightz.io

5/5 - (10 Oy Verildi)