EVOWARS.IO OYNA

EvoWars.io Hakkında

EvoWars.io oyununu özetlemek gerekirse, 3 kelime yeterlidir; kavga, öldürmek ve gelişmek! En büyük savaş arenası olan bu oyuna hoşgeldiniz. Her maç basit bir mağara adamı olarak başlar. Her seviyede, karakteriniz büyür ve cildi ve silahı değişir! Bu evrim süreci puana dayalı olarak gerçekleşmektedir. Puan kazanmak için rakipleri öldürmeli veya haritadaki değerli madenleri toplamalısınız.

Daha büyük olduğunuzda, daha yavaş olduğunuzu unutmayın! Daha küçük rakipleri kolayca avlayabilirsiniz, ancak sizden daha hızlıdırlar, bu yüzden ilk vuruşta onları kaçırmamaya dikkat edin, çünkü başka bir vuruş için bir şansınız olmayabilir!

EvoWars.io Nasıl Oynanır?

EvoWars.io karakterinizi hareket ettirmek için fare imlecini kullanmalısınız. Sol fare tuşu ile düşmanlara vurabilirsiniz. Sağ fare tuşu ile karakterinizin hızını arttırabilirsiniz fakat bu sizin puanınızdan düşer.

Oyunda seviye atladıktan sonra karakterinizin otomatik olarak yeni bir sınıfa geçer. Bu sıralama kısaca şöyler gidiyor; mağara adamı, viking, savaşçı, şövalye, silahşör, ninja, korsan, spartalı, samurai, asker, holigan, cyborg, kırmızı canavar, uzaylı ve thor.

EvoWars.io Stratejisi

Büyük olmak rakipleri daha kolay öldürmenize izin verir, aynı zamanda sizi yavaşlatır. Küçük kahramanlar hızlı ve büyük adamlar için ölümcül olabilir! Hala küçükseniz, toplanabilir kürelere odaklanmaya çalışın veya hız artışıyla çok hızlı rakiplere yaklaşın. Zaten büyük iseniz, herhangi bir isabet kaçırmamak için kendinizi deneyin ve geliştirin, aksi takdirde küçük düşman çok hızlı yanınızda görünebilir.

Büyük olan siz daha yavaşsınız ama silah menziliniz gelişir. Ne kadar küçük olursanız, o kadar hızlısınız, avantajınızı kullanın! Büyük küreler küçüklerden daha fazla deneyim verir, ama öldürür en çok verir. Hız artışı için tecrübe kaybetmekten korkmayın, ölmekten daha fazlasını kaybetmekten daha iyidir.


evowars.io

4/5 - (5 Oy Verildi)