DRIFTIN.IO OYNA

Driftin.io Hakkında

Driftin.io oldukça bağımlılık yapıcı bir yarış ve savaş oyunudur. Her biri farklı açılardan güçlü seçebileceğiniz 6 tür araç bulunuyor. Örneğin kimileri daha hızlı ama daha az cana sahip. Aynı zamanda tüm bu araçların sizin oynayış şeklinize uygun bazı özel yetenekleri bulunuyor. Sadece ilk 20 tur içinde diğer oyuncuları yok etmeyi başarabilen oyuncular yarışı kazanacaklar!

Driftin.io Nasıl Oynanır?

Daha önce de bahsettiğim gibi, Driftin.io oyununda ilk olarak 20 turu tamamlayan oyunu kazanacaktır. Her tur, maksimum can, can yenilemesi, hareket hızı ve silah hasarı (eğer silahınız varsa) ve şarjör değişim hızı (yine eğer silahınız varsa) olmak üzere dört yetenekten birini geliştirmeniz için puan kazanıyorsunuz. Kimi insanlar daha fazla hasarı karşılamak veya daha fazla oyuncu öldürmek için silahına veya canına odaklanıyor, kimileri ise saldırılardan kaçınmak ve turları daha hızlı bitirmek için alternatif olarak diğerlerine odaklanıyor. Bu seçimler arasında herhangi bir tanesi en iyi değil, bu yüzden sizin için hangisi en eğlenceli ise, o şekilde oynayın!

Driftin.io Stratejisi

Aracınız, farenizin gösterdiği yere doğru düz bir şekilde hareket etmektedir. Özel yeteneğinizi kullanmak için boşluk tuşuna ve kısa bir süreliğine hızınızı arttırmak için farenizin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Bu oyunda hız çok önemlidir ve oyunculara puan kazanmasında yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak oyundaki haritada duvarlara çarparsanız hızınız azalıyor. Oyunda farklı özelliklere sahip değişik araç türleri vardır. Bu yüzden oyundaki tüm araçları test etmeli ve sizin için en uygun araç tipi hangisiyse onu seçmelisiniz. Böylelikle hem oyundaki en yüksek puana sahip olabilirsiniz hem de oyundaki maksimum oyun zevkini yaşayabilirsiniz.


driftin.io

5/5 - (5 Oy Verildi)