DOOMED2.IO OYNA

Doomed2.io Hakkında

Doomed2.io, orijinal ve heyacanlı yapıya sahip hayatta kalma oyununun devamıdır. Bu oyunda, hayatta kalmanıza yardımcı olmak için kullanmak için daha fazla öğeler ve silahlar var. Ahşap ve taş gibi materyalleri toplayarak işe başlayabilirsiniz. Bu malzemelerle ve elementlerle hayatta kalmanıza yardımcı olacak aletler, silahlar ve barınaklar için kullanmalısınız. Basit bir kazma kazandıktan sonra daha fazla malzeme toplayabilir ve büyük bir stok biriktirebilirsiniz.

Vahşi hayatta etrafında hareket eden herşeye karşı ve diğer oyuncuları ortadan kaldırmak için dikkatli olmalısınız. İsterseniz, başkalarıyla ittifaklar kurabilir ve birlikte büyük savunma yapılandırabilirsiniz. Alternatif olarak, yalnız oynayabilir ve hayatta kalmak için çabalayan bir haydut olabilirsiniz.

Doomed2.io Nasıl Oynanır?

Doomed2.io oyununda araçlar üretebilir, ekipman, binalar ve iksirler yaratabilirsiniz. Karakterinizin seviyesini yükseltin ve özellikleri artırın böylelikle daha çok özelliğe sahip olacaksınız. Oyunda açlık sistemi vardır bu yüzden tüm oyuncular açlık seviyelerini kontrol etmelidirler. Oyunda gündüz ve gece döngüsü var. Ekip özelliğini ve arkadaşlarla aynı odayı davet etme özelliklerini kullanabilirsiniz.

  • WASD – hareket etmek
  • Sol tıklama – ateş etmek veya silahı kullanmak
  • Sağ tıklama – bir silahı ikincil silah olarak kullanma
  • Shift – gizlice iş yapmak
  • Q – item bırakmak
  • R – bina satmak

Doomed2.io Stratejisi

İlk önce 2 farklı Doomed2.io haritalarının arasından seçim yapabilirsiniz; Volkanik Ada ve Büyük Uçak. Birincisi, ortada büyük bir yanardağ olan ve bir çok küçük ada ile çevrili bir adadır. Bir diğeri büyük tek ada.

Oyunun iki ana yönü var: madencilik ve üretmek. Önce bir ağaç doğra, bir sonraki zanaat bir kazma. Kazmayı elde ettikten sonra taş madenciliği yapabilirsiniz. Kaynaklar sonsuza kadar üretim için yeterli kalmaz, bir süre sonra kaybolurlar ve yeni yerde tekrar görünürler. Bu kaynakların işgal edilmesini binalarla çevreleyerek önleyebilirsiniz.

Doomed 2 io’da 4 çeşit eşya var:

  1. Araçlar: Maden kaynakları için kullanılan çeşitli kazmalar
  2. Silahlar: Kılıç, mızrak ve benzeri itemler
  3. Menzilli Silahlar: Yay, tüfek ve benzeri itemler
  4. Kalkanlar


doomed2.io

4/5 - (2 Oy Verildi)