DOBLONS.IO OYNA

Doblons.io Hakkında

Doblons.io, inanılmaz derecede bağımlılık yapan, basit bir 2 boyutlu gemi savaş oyunudur. Gemi geliştirme sistemine bakmak çok basit olmasına rağmen, teknenizi çok değişik şekillerde yükseltme ve tasarlama seçeneği sunmaktadır. Oyuna 2 tarafında top atış yeri olan basit ve küçük bir tekne olarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunun ilerleyen evrelerinde çok korkulan bir savaş gemisi olabilme şansınız vardır.

Doblons.io Nasıl Oynanır?

Bu oyun çok eğlencelidir çünkü farklı varyasyonlar ile birlikte sizin için en iyi olanı bulana kadar her seferinde farklı bir şekilde geminizi özelleştirerek oynayabilirsiniz. Kendi teknenizi yenilemek için kullanılabilecek olan parayı toplamak için düşman gemilerinine saldırmalı ve onları yok etmelsiniz. Ekranınızın sol üst kısmındaki geminize ekleyebileceğiniz özellikleri görebilirsiniz fakat bu özellikleri elde etmek için onların karşılarında yazan parayı toplamalısınız. Xp (deneyim puanı) çubuğunuz dolduğu zaman yeni ekstra eklentileri geminize veya gemi filonuza ekleyebiliyorsunuz.

Doblons.io Stratejisi

Bu oyunda ya WASD ya da ok tuşlarını kullanarak gezinebilir ve topları atmak için sol tıklama ya da boşluk çubuğunu kullanabilirsiniz. F tuşu aynı zamanda para karşılığında hedefe yönelik atışlar yapmak için kullanılır. Her zaman F tuşuna basarak atış yapmak size çok fazla para kaybettirebilir. Oyunda para biriktirmek ve toplamak çok önemli bir rol oynamaktadır çünkü geminizi geliştirebilmek için paraya ihtiyacınız var. Para toplamak için denizin üzerindeki ganimetleri toplayabilirsiniz. Oyunu oynarken sol üstte geminizi geliştirmek için birçok farklı özellik göreceksiniz, bu özellikleri geminizi oluşturma amacınıza göre kombine ederek alabilirsiniz.


doblons.io

5/5 - (6 Oy Verildi)