DIEP.IO OYNA

Diep.io Hakkında

Diep.io çok basit ve eğlenceli bir çok oyunculu nişancı oyunudur. WASD tuşlarına basarak tankınızı yukarıdan kontrol edin, fare ile nişan alın ve ateş edin ve harita etrafında toplanabilecek silahları seçmek için kaydırma tekerleğini kullanın. Hızlı bir Diep io oyunu, zor bir günde gevşemek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Sunucudaki iki takımdan birine katılın, labirent benzeri bir haritada gezinin, silah ve bonusları toplayın, düşmanlarınızı havaya uçurun ve vurulmaktan kaçının. Bu harika ücretsiz çevrimiçi oyunun keyfini dilediğiniz kadar çıkarın, eğlenin ve takımınızı zafere taşıyın!

Diep.io, en popüler çevrimiçi oynanan tank oyunlarından biridir. Oyuna küçük bir tank olarak başlarsınız fakat tankınızı kendi zevkinize göre geliştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Maksimum sağlık düzeyi, mermi hızı, mermi hasarı ve diğerleri gibi çeşitli tank özellikerini için bir birden çok seçenek vardır. Seviyeye yükseldikçe, yeterli tecrübe puanınız olduğunda, kendi tankınızı seviye atlatabileceksiniz. Oyunda 6 farklı oyun modu vardır; herkes tek savaş, hayatta kalma savaşı, 2 takımlı savaş, 4 takımlı savaş, domine etme savaşı, klan savaşı, labirent savaşı ve deneme savaşı.

Diep.io Nasıl Oynanır?

Diep.io tankınız ekranın ortasında konumlanır. WASD tuşlarını kullanarak bir yere gitmek için hareket ettirilebilir veya ok tuşları hareket ettirebilirsiniz. Silah tabancanız fare imlecinizi takip eder bu yüzden fare ile hedef alıyorsunuz. Topu sol tıklama veya boşluk çubuğunu kullanarak ateşleyebilirsiniz.

Diep.io dünyasında bir tankı kontrol edersiniz ve diğer tanklara karşı kendinizi savunmak için mermiler ile ateş edersiniz. Saldırı ve diğer özellikleri modifiye edebilirsiniz fakat yeterli tecrübe puanı ve seviyeye ihtiyacınız olacaktır. Her 10 bir seviyede genel tankınızı değiştirme ve ateş etme / oynama şeklinizi değiştirme seçeneği elde edersiniz. Diğer birçok io oyununda olduğu gibi, oyuncuların skorlarını ve şu anda kullandıkları tankın türünün bir simgesi görüntüleyen bir oyun lideri panosu var. Yeni oyuncular kendilerini herkes tek savaşında oynamayı deneyerek kendilerini geliştirebilirler. Yüksek seviyeli tanklar yeni oyunculara çok fazla zarar verdiği için mümkün olduğunca uzak durmanız önemle tavsiye edilir.

Diep.io Stratejisi

Oyuncu ortaya çıktığında, önce Poligonları yok ederek XP geliştirmeyi düşünmelidir. Oyuncunun, yalnızca kendilerine herhangi bir dikkat çekmeyeceğini bildiklerinde mermileri spam yapması önerilir. Oyuncu pasif oynamaya çalışmalı ve kazanamayacakları bir tankla savaşmaktan kaçınmalıdır. Oyun yeni değilse, daha güçlü oyuncularla dolup taşabileceğinden, başlangıçta Pentagon Yuvasının bulunduğu orta bölgeye gitmekten kaçının. Bu oyunda öncelikle haritadaki çeşitlik nesneleri vurarak hızlıca seviye kazanmanız gerekmektedir. Çünkü oyunda birçok değişik tank türü ve tank özelliği vardır. Bu yüzden güçsüz tanklar genellikle güçlü tanklar için kolay hedef olmaktadır.

Tankınızı geliştirdiğinize inandığınız zaman diğer tanklar ile savaşabilirsiniz fakat bazı tanklar ateş etmek yerine kendi zırhlarının gücünü kullanarak sizi bir dokunuşta yok edebilirler. Bu yüzden bazı tankların özelliğini öğrenmek büyük bir avantaj sağlayacaktır.


diep.io

4.7/5 - (11 Oy Verildi)