DEEEEP.IO OYNA

Deeeep.io Hakkında

Deeeep.io okyanus bazlı bir diğer ücretsiz io oyunudur. Ana göreviniz besin zincirinde yükselmek ve okyanusa hakim olmak olduğundan, mope.io ile karşılaştırmak mümkündür. Bir insan olarak suyun altında başlıyorsunuz ve hayatta kalma ihtimalinizi arttırmak için daha büyük ve güçlü hayvanlara doğru evrim geçirmeyi amaçlıyorsunuz.

Deeeep.io Nasıl Oynanır?

Oyununun su altı dünyasında ana göreviniz hayatta kalmaktır ve sunucularda bulunan insanlar çoktan besin zincirinde ilerlemeye başladığından ötürü bu o kadar da kolay olmayacaktır fakat yeni başlayanlar için etrafta birçok yiyecek olduğundan da bahsetmek gerekiyor! Siz yemek yedikçe ekranın altındaki deneyim puanınız dolmaya başlayacak ve bir kez tam olarak dolduktan sonra karakteriniz genellikle yeni özelliklere sahip bir yaratığa dönüşecektir. Oksijeninizde de gözünüzün bulunması önemlidir çünkü martı gibi hayvanlar suyun altında sonsuza dek kalamamaktadır fakat bu gibi durumlarda suyun üzerinde uçabilmektedirler. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de aynı türden olun, olmayın sizden daha büyük bir oyuncu sizi yiyebilir ve bu kural köpek balıkları için de geçerlidir.

Deeeep.io Stratejisi

Kontroller çok basittir, yön vermek için farenizi ve kısa süreliğine hızlanmak için boşluk tuşunu kullanıyorsunuz. Bu, düşmanlarınız ile aranızı açmak veya hedefiniz ile aranızı kapatmak için çok faydalı bir özelliktir. Bu oyunda öncelikle sizden güçlü düşmanlardan kesinlikle kaçmalısınız. Çünkü besin zincirindeki hayvanlar arasında çok büyük özellik ve güç farkları mevcuttur. Fakat oyunda birden fazla kişinin saldırdığı güçlü oyuncuya saldırabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde puan toplayarak seviye atlamanız kolaylaşabilecektir.


deeeep.io

4.5/5 - (4 Oy Verildi)