CREATUR.IO OYNA

Creatur.io Hakkında

Creatur.io oyunu, Agar.io ve Slither.io oyun kavramlarını bir sonraki seviyeye taşıyan yeni bir kitle çok oyunculu tarayıcı oyunudur. Oyuna bir yaratık olarak başlıyorsunuz ve oyundaki dağılmış olan yemleri yiyerek karakterinizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Karakteriniz yeteri kadar büyüdüğü zaman size birkaç seçeneği olan gelişme tablosundan yeni yaratığınızı seçme teklifi geliyor. Karakterinize özel güçleri kullanarak düşmanları şaşırtabilir ve onları yiyebilmek için dahada büyüyebilirsiniz. Oyunun sağ alt bölümünde küçük harita vardır ve düşmanların yerlerini kolayca görebilirsiniz.

Creatur.io Nasıl Oynanır?

Creatur.io oyununa başlamadan önce kendi karakterinizin görünüşünü değiştirebilirsiniz. Karakterinizin cilt ve desen tipi, desen rengi ve vücut rengi bu seçeneklerdir. Karakterinize yön vermek için farenizi kullanmalısınız. Buna ek olarak, karakterinize özel güçleri kullanmak için menü tuşlarını kullanabilir veya o özelliklere ait klavye tuşlarını kullanabilirsiniz. Unutmayın her özel karakterin kendine özel güçleri vardır. Bu özellikler ile birlikte birçok düşmanı eleyebilir ve liderlik tablosunda isminizi herkese gösterebilirsiniz.

Creatur.io Stratejisi

Farenizle birlikte hareket edin, diğer yaratıkların arkasına gizlice vurun ve onları sulu parçalar halinde ısırın! Sizden güçlü rakiplerden saklanmak için ağaçları ve çalıları kullanabilir ve daha uzun yaşayabilirsin. Seni kimsenin yakalamasına ve ısırmasına sakın izin verme yoksa bütün puanlarını kaybedebilirsin! Ateşe (turuncu) veya zehirli (yeşil) ayak izlerine basmayın, yaratığınıza zarar verebilir veya zararı dokunabilir. Yaratıcınız bir yumurtayı ya da bir harita sınırına ulaştığında şarj etme yeteneği iptal edilir.

Evrim geçir ve hakim ol. Belli bir kitleye ulaştığınızda, bazı aktif yeteneklerden birini seçebilir ve bu da sizi daha güçlü kılar! Onları Q, W, E tuşları ile etkinleştirin. Uçun, avını görünmez olup yer altında saklanın ve çok daha fazlası! Nihai yaratığı yaratmak ve ekosisteme hükmetmek için farklı beceriler kombinasyonlarını test edin. Cesur ama kurnaz ol.


creatur.io

4/5 - (5 Oy Verildi)