BRUTALMANIA.IO OYNA

BrutalMania.io Hakkında

BrutalMania.io (Brutal Mania), şimdiye kadar gördüğünüz en korkunç dövüşte diğer oyuncularla savaşacağınız çevrimiçi gladyatör savaş oyunudur. Diğer oyuncuları ele geçir ve hepsini ayakta kalan son kişi olarak yen ve oyunu kazan. Daha önce aynı özelliklere sahip bir oyun görmüş olabilirsiniz, ama bu diğerlerinden daha zalim görünüyor!

BrutalMania.io Nasıl Oynanır?

BrutalMania.io’daki hedefiniz arenayı domine etmek ve başka birisini öldürene kadar liderliği korumaktır. Diğer oyuncuları öldürdükten sonra XP (seviye) puanı, altın ve biraz HP (can) alacaksınız. Ekranın alt kısmında sağlık göstergesini görebilirsiniz.

  • Hareket etmek için fare kullanın.
  • Saldırı için sol tıklayın.
  • Güçlendirmek için sağ tıklayın.

BrutalMania.io Stratejisi

Aldığınız veya kazandığınız altın ile dükkandan yeni derileri ve silahları satın alabilirsiniz. Silahlar çeşitli derecelerde düşmanlara hasarlar verir ve aynı zamanda farklı ateş etme sürelerine sahiptirler. Acımasız düz dövüşün yanı sıra, çeşitli taktiklere de sahip olabilirsiniz.

Sağ tıklama, karakterinizin hızlanmasını ve güçlendiriciyi etkinleştirir, böylece düşmanı kovalayabilir ve ona saldırabilirsin. Buna ek olarak birisi seni öldürmeye çalıştığında da güçlendirici ile kaçabilirsiniz. Bu nedenle, zaman zaman, herhangi bir tehlikeli durumda kullanılmak üzere dinlenmeniz ve yeterli düzeyde bir yükselticiniz olduğundan emin olarak savaşmalısınız.

Diğer oyuncuları büyük tokmakla vur ve yıkımın artmasına neden olan kargaşaya neden ol. Savaş alanında durdurulamaz hale gelebilmek için karakterleriniz ve silahlarınız için birçok güncelleme var. Hakim ol ve hepsini yok et ve sonra başka bir lobiye atla ve tekrar yap! İyi eğlenceler!


brutalmania.io

5/5 - (7 Oy Verildi)