BRUTAL.IO OYNA

Brutal.io Hakkında

Brutal.io, Wings.io yaratıcıları tarafından geliştirilen çevrimiçi bir oyundur. Arabanızı kontrol edin ve diğer oyunculara karşı silahınızı savurun! Oyunda küçük harita sistemi mevcuttur böylece haritayı iyi kullanan oyuncular avantajlı olacaktır. Silahınızı büyütmek için farklı kaynaklardan enerji elde edin, 1 numaralı oyuncu olun ve kara bir delik tarafından yutulabileceğiniz bu garip dünyadaki arenanın tek hakimi olun.

Brutal.io Nasıl Oynanır?

Oynaması kolay, ustalaşması zordur. Silahınızı sallamak için farenize tıklayın ve tekrar tıklayarak, silahınızı geri çekin. Eğer çok yaklaşırsanız, yeşil objeler sizden enerji çalacaklardır. Brutal.io oyunu tamamen 2 boyutlu fizik kurallarına dayanmaktadır ve biraz oynadıktan sonra aracınızın ve silahınızın kontrolüne tamamen alışırsınız. İster onları duvara çarpmak olsun, ister ana odanın girişinde onları beklemek olsun, isterse aracınız ve silahınız aranıza onları almak olsun, düşmanlarınızı yakalamak için kendi stratejilerinizi geliştirmeye başlayacaksınız. Bu akıllıca tasarlanmış 2 boyutlu oyuna katılın ve gerçek zamanlı olarak dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile oynayın.

Brutal.io Stratejisi

Oyundaki arabanızı fareniz ile hareket ettirerek yön vermelisiniz. Silahınızı aktif bir şekilde kullanırsanız, birçok düşmanı kolayca yok edebilirsiniz ve onların puanlarını toplayarak kendi silahınızı büyütmüş olursunuz. Oyundaki puanları hem silahınızla hem de kendi karakterinizle toplayabilirsiniz fakat çok dikkatli olmalısınız. Oyuncular bu oyunda size çeşitli tuzaklar kurmak isterler. Örnek olarak oyunun orta bölümündeki şekillerin içerisine girerek o bölümlere giren düşmanları avlama taktiği şuan en popüler olan puan toplama taktiğidir.


brutal.io

4.3/5 - (6 Oy Verildi)