BRUH.IO OYNA

Bruh.io Hakkında

Eğer normal türdeki aksiyon oyunları oynamaktan bıkarsanız, bruh.io sizin yeni popüler oyununuz olabilir. Bu oyunu oynamak eğlencelidir ve bir aksiyon oyununda gerekli tüm unsurlara sahiptir. Oyun basittir: ayakta kalan son kişi kazanır. Haritada silahlar bulun ve düşmanlarınızı öldürmeye çalışın. Eğer ölürseniz, yeni oyun yuvarlak bölgesi başlayana kadar canlı oyuncuları izleyebilirsiniz! Şüphesiz, 3 boyutlu çok oyunculu oyunlar harika, ancak 2 boyutlu bruh.io kendi konumunu koruyor. Oyun çok hafif ve yüksek donanımlı bilgisayar gerektirmiyor. Oyuna başlamak için bir bilgisayara veya bir mobil cihaza ihtiyacınız var. Oyuna başlamak için oyunun web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Oyuna hakim olmak oldukça kolaydır ve her şey fare yardımı ile yapılabilir.

Bruh.io Nasıl Oynanır?

Bruh.io oyununda, arena boyunca gezinmek için farenizi kullanmanız gerekir. Karakteri kontrol etmek için fareyi çeşitli yönlerde hareket ettirebilirsiniz. Tabancayı veya elde tuttuğunuz başka bir silahı kullanmak için fare tıklamasını kullanmanız gerekecek. Tıklama üzerine, ateşleme başlayacaktır. Fare imlecinin bulunduğu konuma denk gelecek olan küçük bir çapraz ateş var. Böylece, bir düşmanı öldürmek için fare imlecini düşman üzerinde tutabilir ve vurabilirsiniz. Atışınız, çapraz ateş yönünde yapılır ve bu nedenle ekstra hassaslığa ihtiyaç duymazsınız.

Bruh.io Stratejisi

Oyuna başlamak için bir takma ad girmeniz gerekmektedir ve daha sonrasında oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. Oyunun başında, kazanmak çok zor olacak ve bu oldukça normal. Bruh.io’nun oldukça deneyimli oyuncuları var. Bu nedenle, oyunu çok fazla deneme ve yanılma yoluyla kendi stratejilerini uygulamanız önerilir. Diğer oyuncuları da öldürmeye çalışmadan önce sabırlı olmalısınız ve çok sayıda düşmanın olduğu bölgelerden uzak durmalısınız. Zamanla oyunu daha kolay ve daha ilginç hale getirebilecek yeni silahlar bulabilirsiniz. Kontroller, bir mobil cihaz ve diğer taşınabilir cihazlarda oldukça benzer.

  • Hareket – WASD veya Ok tuşları
  • Yönlendirme – Fare
  • Ateş – Fare tıklaması
  • Silah Alma – E
  • Oyun içi menü – Esc
  • Sohbet – T
  • Lider Tablosunu Açma – L


bruh.io

3.4/5 - (5 Oy Verildi)