BONK.IO OYNA

Bonk.io Hakkında

Bonk.io, bir kerede sekiz oyuncuya kadar çok oyunculu bir fizik oyunudur. Rakiplerinizi haritadaki şeklin kenarına itin, son ayakta kalan son adam oyunu kazanır! Takım tabanlı maçlarda arkadaşlarınızla veya dünyanın herhangi bir yerinden herhangi biriyle son adam ayakta kalana kadar savaşın. Bonk.io, ham beceri gerektiren bir strateji oyunu, kendinizi dikkatlice konumlandırın ve gelen bir çarpışmadan kaçmak, düşmanlarınıza güçlü bir şekilde çarpmak kadar etkili olabilir!

Oyunda herkes kendi avatarınızı değiştirebilir veya kendi belirleyeceği şekilde yeniden dizayn edebilir. Oyunda üyelik sistemi mevcuttur, böylelikle isteyen oyuncular üye olup kendi arkadaş listelerini oluşturup, puan kıyaslaması yapabilir ve arkadaşlarıyla daha iyi bir etkileşim kurabilirler.

Bonk.io Nasıl Oynanır?

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın ve kendinizi daha ağır yapmak için X tuşunu basılı tutun. Ağır olduğunuzda, çok daha fazla momentumunuz olur, bu yüzden düşmanları daha fazla vurursunuz ve etraftalilerin sizi itmesi daha zordur. Ama aynı zamanda daha az manevra kabiliyetine sahip olacaksınız!

Kendi haritalarınızı kolayca oluşturmak için oyun içi düzenleyiciyi kullanın ve daha sonra bu haritalarda oynayın! Topluluk tarafından oluşturulan yüzlerce özel harita üzerinde oynayın ve başkalarının oynaması için kendinizinkini yükleyin. Bir oyuna hızla girmek veya özel oyunlar oluşturmak ve istediğiniz gibi ayarlamak için hızlı oynatma özelliğini kullanın.

Bonk.io Stratejisi

Bonkio sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmelerle güncelleniyor, bu yüzden sık sık tekrar kontrol edin! Ve en önemlisi – eğlenin! Bonk.io, düzinelerce popüler .io oyunlarından biridir ve çok iyi ama aynı zamanda çok oyunculu bir savaş oyunudur.

İstediğiniz zaman karakterinizi (çemberinizi) özelleştirin ve yüzlerce farklı oyuncudan oluşan özelleştirilmiş haritalardan birinde sekiz kişiye kadar savaşın. Sürekli değişen bir ortamda hayatta kalın ya da son olarak ayakta durmak için rakip oyuncuları ekranın dışına itin! İmkanlar sonsuzdur!


bonk.io

5/5 - (6 Oy Verildi)