BATTLEBOATS.IO OYNA

BattleBoats.io Hakkında

BattleBoats.io oyunu, yüksek tempolu bir deniz savaşının konu alındığı 10’a 10 oyuncu ile karşılıklı oynanan çevrimiçi bir oyundur. Oyuna girdikten hemen sonra “Kırmızı Takım” veya “Mavi Takım” arasında bir seçim yapıyorsunuz. Oyunda değişik güçte ve büyüklükte farklı savaş gemileri vardır. Oyunda lazer bölümleriyle ayrılmış bölgeler ve kayalıklar vardır.

BattleBoats.io Nasıl Oynanır?

Şu an için iki ayrı oyun modu bulunuyor; HQ Destruction (Merkez Yok Etme) ve Team Deathmatch (İki Takımın Savaşı).

Merkez Yok Etme modunda amacınız, düşman üsse doğru büyük deniz mayınını ulaştırmanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için sahip olduğunuz toplar ve torpillerle sadece düşman gemileri yok etmeniz gerekmiyor, aynı zamanda yüzeyde yüzen çeşitli türdeki sandıkları da toplamalısınız.

İki Takımın Savaşında ise, amacınız belirli bir zaman dilimi içerisinde karşı takımdaki düşman gemilerini yok etmektir.

Şu sandıkları toplayın:

  1. Mayın Sandıklar: Takımınızın renginde parlarlar ve topladığınız mayınları düşman üssüne götürmelisiniz.
  2. Deneyim Puanı Sandıkları: Geminizi geliştirmek için bunları toplayın. Geminizi ne kadar geliştirirseniz, o kadar daha fazla hasar verebilir ve alabilir.
  3. Mühimmat Sandıkları: Her top atışınız ve torpido füzeniz sizden bir birim mühimmat eksiltecektir. Toplarınızı ve torpidolarınızı yenilemek için mühimmat sandıklarını toplayın.
  4. Tamirat Sandıkları: Canınız 0’a ulaştığında geminiz yok olacaktır. Geminizi tamir etmek için tamir sandıklarını toplayın.

BattleBoats.io Stratejisi

Geminizi farenizi veya klavyenizdeki WASD kullanarak kontrol ediyorsunuz. Özel silahınızı aktive etmek için sağ köşedeki butona veya boşluk tuşuna tıklayabilirsiniz. Başarılı olmak için aklınızda tutmanız gereken iki şey vardır. İlk olarak savaş sürdüğü sürece geminiz yok olduktan sonra yeniden doğuyorsunuz. Eğer bir yeniden doğma sizden 5 seviye eksiltecektir. İkinci olarak ise, enerji bariyerlerinden ve sizi hedef alan kulelerden kaçınmalısınız çünkü bunlar ciddi bir şekilde geminize zarar verebilirler. Daha neyi bekliyorsunuz? Güverteye gelin!


battleboats.io

3.7/5 - (3 Oy Verildi)