Zombs.io

  • zombs.io

ZOMBS.IO OYNA

Zombs.io Hakkında

Zombs.io oyunu, Minecraft ve zombi kule savunması karışımı bir oyundur. MooMoo.io oyunundan esinlenmiştir. Kendi üssünüzü kurun ve gelecek olan zombi saldırılarına karşı koruyun. Üssünüzü geliştirin ve daha da güçlü yapın. Dikkatli olun çünkü her saldırı daha da güçlenecek. Kaç gece boyunca hayatta kalabilirsiniz?

Daha büyük bir üs oluşturmak için arkadaşlarınızla birleşin (ancak dikkatli olun! Arkadaşlarınızla oynadığınızda normalden daha fazla zombi saldıracaktır.)

Zombs.io Nasıl Oynanır?

Üssünüzü oluşturmak için altın yığınınızı [kısayolu 8] yerleştirin. Geceleri zombiler doğacak, bu yüzden bir an önce inşa edin. Kuleleri inşa etmek için yakındaki taş ve odunları toplayın.

Altın üretmeye başlamak için altın madenleri inşa ettiğinizden emin olun (altını kulelerinizi geliştirmek ve aynı zamanda mağazadan (B) eşya satın almak için kullanırsınız).

Altın yığınınızı ve madenlerinizi korumak için olabildiğince çok kulecikler inşa edin. Duvarlar da çok önemlidir! Üssünüzü koruyacak ve zombilerin doğrudan kulelerinize saldırmasını engelleyecektirler.

Ne kadar çok gece hayatta kalırsanız, o kadar daha çok puan kazanırsınız ve zombiler her seferinde daha da güçlenecektir. 100. geceyi görebilecek misiniz?

Zombs.io Strateji

  • Altın gelirinizi maksimize etmek için 8 altın madenini olabildiğince çabuk inşa edin.
  • Kazmanızı geliştirmek ve savunmanıza yardımcı olacak diğer silahları satın almak için dükkanı (B) kullandığınızdan emin olun.
  • Duvarlarınızı geliştirmek çok önemlidir. Zombiler sürekli olarak güçleneceğinden ve size sürpriz yapabileceklerinden ötürü çok dikkatli olun.
  • Her kuleciğin benzersiz özellikleri olduğundan onları dikkatlice yerleştirin.

zombs.io