YoHoHo.io

  • yohoho.io

YOHOHO.IO OYNA

YoHoHo.io Hakkında

Yohoho.io acımasız bir savaş royale io oyunudur. Bu korsan temalı ölüm dövüşünde, kılıcını nasıl sallayacağını bilmeyen basit 1. seviye karakter olarak başlayacaksınız. Zaman ve tecrübe ile yavaş yavaş seviye atlamaya başlayacaksınız. Her yeni seviye senin karakterini biraz büyütüyor ve kılıcınızı daha güçlü hale getiriyor. Savaşırken haritaya dağılmış altın paraları toplayarak güçlenebilirsiniz. Olabildiğince altın toplayın, karakterinizin görünüşlerini kişiselleştirmenin yanı sıra silahlar ve evcil hayvanlar gibi güzel şeylerin kilidini açmanı sağlayan bir mağaza ekranında bu altınları kullanabilirsiniz.

YoHoHo.io Nasıl Oynanır?

Büyümek için etraftaki altınları toplamalısınız. Ganimetlerini daha kolay toplayabilmek için diğer oyuncuları öldürmelisiniz. Yohoho.io karakterinizi seviyelendirmek ve yeni adaları keşfetmek için daha uzun süre hayatta kalmalısınız. Daha güçlü olabilmek için oyun arkadaşlarınız ile birlikte yeni karakterler alın. Karakterinizi fare ile yönlendirirsiniz ve buna ek olarak diğer oyunculara saldırmak için farenizin sol tuşuna basmalısınız.

YoHoHo.io Stratejisi

Yohoho.io savaş royale tarzında savaşmak için yeni bir fırsat oyunudur. Bu sefer, karakterin gerçek bir korsan. Korsan savaşı royale io oyununda altınları toplayıp savaşmalısın. Oyun alanı batan bir adadır ve çok fazla hazine vardır. Sandıkların çoğu haritada gizlenmiş durumdadır. Buna ek olarak, bazı ganimet ve altın paralar adanın etrafına dağılmış durumdadır. Birçok korsan altınlara sahio olmak istiyor. Bundan dolayı, birçok rakip sizi öldürmek ve altınlarını almak isteyecektir. Adanın denize doğru gömüldüğünü unutmayın ve her geçen dakika yaşam bölgesi küçülecektir. Karakterinizin ölmemesi için kırmızı şeritten kaçınmalısınız. Etraftan topladığınız altın paralar ile yeni bir cilt veya silah satın alabilirsiniz. Savaş sırasında uyanık olun çünkü rakiplerde sizi öldürüp 1. olmak hedefindedirler. Küçük bir rakip bile sizi yenebilir her karakteri öldürmek için üç vuruş yeter. Hayatta kalmak için saldırıları engelleyin.

Adanın kenarında bir göz atın çünkü dibe giden kısım kırmızı olur. Kırmızı bölgede kaybedecek vaktiniz yok. Korsan savaşının tek kazanan sen olmalısın.

yohoho.io